Verslas

2019.10.25 12:43

Naujas „Revolut“ žingsnis: Lietuvos antstoliai ir valstybinės įmonės jau gali matyti klientų sąskaitas

LRT.lt2019.10.25 12:43

Jungtinės Karalystės (JK) finansinių technologijų startuolis „Revolut“ pradeda naują žingsnį – Lietuvos antstoliai ir valstybinės įstaigos gali prieiti prie mokėjimų bendrovės klientų sąskaitų.

Kaip skelbia vz.lt, „Revolut Payments“ pasirašė sutartį su Registrų centru dėl dalyvavimo Registrų centro administruojamoje Piniginių lėšų apribojimų informacinėje sistemoje (PLAIS).

Norėdama tapti PLAIS sistemos dalyve, „Revolut Payments“ prieš tai turėjo tapti Lietuvos banko KART sistemos dalyve.

LRT.lt primena, kad „Revolut“ dar šių metų gegužę pranešė iki antrojo šių metų pusmečio atidedanti specializuoto banko veiklos pradžią Lietuvoje. Anksčiau skelbta, kad bankas veiklą pradės pirmąjį pusmetį.

„Revolut“ specializuoto banko licenciją Lietuvoje gavo pernai gruodį.

Liepos pradžioje Jungtinės Karalystės finansų technologijų startuolis „Revolut“, steigiantis banką Lietuvoje, planavo ir toliau šalyje plėsti savo komandą, o Vilniuje įsikūręs biuras taptų vienu iš svarbiausių bendrovės centru euro zonoje. Tuomet ministras Virginijus Sinkevičius sakė, kad, inovatyviausius sprendimus diegiančių tokių užsienio finansų technologijų (FinTech) bendrovių, kaip „Revolut“, augimas Lietuvoje svarbus ne tik dėl šalyje kuriamų gerai apmokamų darbo vietų, bet ir sprendimų bei konkurencinės dvasios, kurią jie atneša į Lietuvą.

„Revolut Bank” vadovas Virgilijus Mirkės pastebėjo, kad Lietuva iki šiol yra viena aktyviausių „Revolut” rinkų, o klientai čia visada entuziastingai priima ir išbando visas įmonės siūlomas naujoves.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.