Naujienų srautas

Verslas2019.10.23 12:44

„Marijampolės pieno konservų“ administravimą teismas perdavė Henrikui Karpavičiui

atnaujinta 18.03
LRT.lt 2019.10.23 12:44

Bendrovės „Marijampolės pieno konservai“ administravimas perduotas paveldėtojui – velionio Raimondo Karpavičiaus broliui, bendrovės valdybos pirmininkui Henrikui Karpavičiui.

Tokią nutartį priėmė Klaipėdos apylinkės teismas, ji įsiteisėjo nuo šiandien.

„Tai svarbus žingsnis byloje. Teismas patvirtino velionio valią ir Aistės Karpavičienės bei Henriko Karpavičiaus įgaliojimus rūpintis verslu ir kitu turtu, kurį jiems testamentu paliko Raimondas Karpavičius. Kartu tai svarbi naujiena įmonės darbuotojams ir partneriams: turto administratoriaus paskyrimas suteikia tuos pačius įgaliojimus priimti su verslu susijusius sprendimus, kokius turėjo velionis R.Karpavičius. Šis sprendimas užtikrina verslo stabilumą“, – komentavo Daiva Ušinskaitė-Filonovienė, advokatų kontoros „WINT“ vadovaujančioji partnerė.

H. Karpavičius paskirtas paveldėto verslo – UAB „Karpis“, valdančios UAB „“Marijampolės pieno konservai“ ir pieno perdirbimo verslą Ispanijoje - administratoriumi.

A.Karpavičienė paskirta paveldėto nekilnojamojo turto administratore.

Iš viso UAB „Marijampolės pieno konservai“ dirba daugiau nei 600 žmonių, įmonės pardavimo pajamos pernai viršijo 100 mln. eurų. Didžiąją dalį produkcijos įmonė eksportuoja.

Teismas taip pat atmetė į palikimą pretenduojančio Roko Karpio reikalavimus pritaikyti turtui areštą ir paskirti turto administratorių.

Daug kartų dėl narkotikų kontrabandos teistas ir su tarptautiniu organizuotu nusikalstamumu siejamas R.Karpis buvo R.Karpavičiaus valia išbrauktas iš testamento.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi