Naujienų srautas

Verslas2019.10.21 19:01

Iš Lietuvos bendrovei priklausančio vilkiko daiktadėžių vairuotojams teko išprašyti keturis migrantus

Bendrovei „Girteka“ priklausančio vilkiko daiktadėžėse vairuotojai aptiko net keturis besislepiančius migrantus. Kaip LRT.lt teigia bendrovės atstovė, apie įvykį Belgijoje sekmadienį informavo vilkiko vairuotojas.

Pirmadienį socialiniame tinkle „Facebook“ vartotojai ėmė dalintis vaizdo įrašu, kuriame matyti, kaip iš Lietuvoje registruotos bendrovės „Girteka“ vilkiko daiktadėžių du vairuotojai išlaipina du migrantus.

Vyrai su šypsenomis išlipa iš daiktadėžių, bando bendrauti su vairuotojais, retkarčiais dengiasi veidus, kol galiausiai ima eiti tolyn.

Vairuotojai patikrina daiktadėžes, kuriose išlipę vyrai paliko apklotų, krepšių ir įvairių kitų daiktų.

Patikrinus daiktadėžę ir joje paliktus daiktus, vairuotojai nueina už vilkiko, kur iš kitoje pusėje esančios daiktadėžės prieš tai nufilmuoti vyrai išlipti padeda dar dviem draugams.

Visi keturi vyrai nešini kuprinėmis ir miegmaišiais galiausiai tiesiog nueina keliu.

Kaip LRT.lt informavo bendrovės „Girteka“ Marketingo ir komunikacijos skyriaus vadovė Neringa Rimšelienė, bendrovę apie įvykį Belgijoje sekmadienį informavo vairuotojas.

„Jis išgirdo keistus garsus ir sustojo patikrinti. Daiktadėžėse rado keturis nelegaliai kirsti sieną bandžiusius migrantus, kurie išlipę pasišalino. Krovinys nepažeistas, spyna nesugadinta, todėl kelionę tęsė toliau“, – nurodė N. Rimšelienė.

Anot jos, vairuotojai yra informuoti, kaip derėtų elgtis, jeigu tokių atvejų pasitaikytų, tačiau jie įvyksta labai retai.

Vaizdo įrašą galite pažiūrėti čia.

Dėmesio: vaizdo įraše vartojama necenzūrinė leksika.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi