Verslas

2019.10.17 10:17

Diana Vilytė pradeda darbą Registrų centre

LRT.lt2019.10.17 10:17

Nuo spalio 17 dienos Paslaugų valdymo direktorės pareigas Registrų centre pradeda eiti Diana Vilytė.

Pasak Registrų centro generalinio direktoriaus Sauliaus Urbanavičiaus, Paslaugų valdymo direktoriui įmonėje tenka kertinės atsakomybės, o jo kuruojamos veiklos efektyvumas, didžiąja dalimi, lemia Registrų centro strateginių tikslų įgyvendinimą.

Paslaugų valdymo direktorė įmonėje pirmiausia bus atsakingas už rinkos dalyvių – viešojo ir privataus sektoriaus – poreikių analizę, esamų bei kuriamų informacinių sistemų jiems pritaikymą. Naujosios vadovės veiklos srityje taip pat bus didžiausia Lietuvos informacinė sistema – e. sveikata, kitos skirtingoms visuomenės grupėms ir institucijoms aktualios sistemos.

Ekonomikos mokslų išsilavinimą turinti D. Vilytė nuo 2014 metų pabaigos ėjo Viešųjų pirkimų tarnybos direktorės pareigas, iki tol vadovaujančias pareigas ėjo VŠĮ „Verslo paramos agentūra“, Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos taryboje, VŠĮ „Atviros Lietuvos fondas“.

Su D. Vilytės atėjimu Registrų centras užbaigė aukščiausios grandies vadovų – direktorių – komplektaciją. Pagal naująją šių metų kovo 1 dienos įsigaliojusią Registrų centro organizacinę struktūrą, už pagrindines įmonės veiklos sritis atsakingi 6 tiesiogiai įmonės generaliniam direktoriui pavaldūs direktoriai.

Šiemet prie vadovų komandos taip pat prisijungė klientų aptarnavimo direktorė Daiva Karaliūnienė, strateginio vystymo direktorius Adrijus Jusas, registrų tvarkymo direktorius Kazys Maksvytis, Informacinių technologijų centro direktorius Rolandas Ryliškis ir finansų ir administravimo direktorius Sergejus Ignatjevas.

LRT.lt primena, kad D. Vilytė anksčiau buvo Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) direktore, bet rugsėjo viduryje pareiškė savo noru iš šių pareigų pasitraukė. Prezidentas Gitanas Nausėda, atsižvelgdamas į ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio teikimą, trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo atleido D. Vilytę iš šių pareigų.

Tai buvo antroji jos kadencija šiose pareigose. Vadovavimą VPT laikinai perims direktorės pavaduotoja Jovita Petkuvienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt