Naujienų srautas

Verslas2019.10.14 12:09

Naujuoju „Infobalt“ vadovu paskirtas Mindaugas Ubartas

LRT.lt 2019.10.14 12:09

Pirmadienį, spalio 14 d., pradeda dirbti naujasis Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų asociacijos „Infobalt“ vadovas. Juo paskirtas ilgametę patirtį telekomunikacijų sektoriuje sukaupęs Mindaugas Ubartas, rašoma pranešime.

Iki šiol „Infobalt“ ketverius metus vadovavo Paulius Vertelka. Jam pasitraukus, asociacija organizavo viešą konkursą. Sprendimą dėl naujojo direktoriaus paskyrimo priėmė „Infobalt“ valdyba.

M. Ubartas nuo 2017-ųjų vadovavo bendrovės „Telia Lietuva“ Verslo klientų padaliniui. Prieš tai yra dirbęs tuomečiame „Lietuvos telekome“, vėliau dirbo „Bitė Lietuva“ ir „Tele2“ padaliniuose Lietuvoje, Estijoje bei Kazachstane. Taip pat kelerius metus vadovavo Tadžikijos mobiliojo ryšio bendrovei „Tcell“, kuri priklausė „Telia Company“ grupei.

„Infobalt“ asociacijoje yra apie 170 narių, narių grupių skaičius šiuo metu siekia 11. Grupės suformuotos pagal sektoriaus aktualijas, tokias kaip verslo aplinkos gerinimas, eksportas, kibernetinis saugumas, „fintech“, ketvirtosios pramonės revoliucija, švietimo ir žmogiškieji ištekliai, duomenų centrai. Asociacijoje taip pat veikia klasteris „Digital Lithuania“.

Narių grupėms perduodama teisė priimti sprendimus, o asociacijos administracijos atsakomybės sukoncentruotos į grupių ar valdybos suformuotų poreikių įgyvendinimą ir išorinį pozicijų atstovavimą.

Asociacija taip pat rengia periodines skaitmeninės ekonomikos apžvalgas, IRT specialistų pasiūlos ir paklausos tyrimus, kartu su „Global Shapers“ Vilnius HUB nariais inicijuoja mentorystės programą „Women Go Tech“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi