Verslas

2019.10.11 11:33

Kauno „Akropolio“ ir Vilniaus „BIG“ savininkai už 156 mln. eurų perka verslo centrą „Quadrum“

Malvina Baužytė, ELTA 2019.10.11 11:33

Tarptautinė nekilnojamojo turto (NT) konsultacijų bendrovė „Newsec“ praneša, kad verslo kompleksą „Quadrum“ už 156,1 mln. eurų įsigijo Vokietijos NT valdytojas „Deka Immobilien“.

„Quadrum“ yra pirmasis „Deka Immobilien“ įsigytas verslo centras Lietuvoje. Bendrovė 2007 metais įsigijo „BIG“ prekybos centrą Vilniuje bei 2008 metais – prekybos centrą Kauno „Akropolis“.

Pasak pardavėją konsultavusios bendrovės „Newsec“ atstovo Andriaus Švolkos, vietinių ir tarptautinių investuotojų susidomėjimas galimybe įsigyti verslo centrą „Quadrum“ rodo išaugusį mūsų rinkos likvidumą ir patvirtina prielaidą, kad naujos kartos biurų pastatai gerose vietose yra geidžiami investuotojų taikiniai.

Kaip teigiama pranešime, šis sandoris yra rekordinis biurų sandoris Baltijos šalių istorijoje. Vienas didžiausių Europos NT investuotojų į regioną grįžo po daugiau kaip dešimties metų pertraukos.

Vilniaus Konstitucijos prospekte įsikūręs „Quadrum“ verslo centras yra vienas didžiausių biurų kompleksų Baltijos regione, pastatytas trimis etapais 2016–2019 metais.