Verslas

2019.09.19 17:06

Sukčiams ribų nėra: sukurtas netikras VMI feisbuko profilis, raginama investuoti

LRT.lt, ELTA2019.09.19 17:06

Valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, jog internete imituojant VMI „Facebook“ profilį, platinama tikrovės neatitinkanti informacija.

Pranešime melagingai teigiama, jog investicijos į kriptovaliutas yra neapmokestinamos.

„Paneigiame šią netikrą informaciją ir raginame gyventojus būti budriais skaitant ir vertinant informaciją bei atsirenkant informacijos kanalus“, – rašoma VMI pranešime žiniasklaidai.

Eltai susisiekus su VMI Komunikacijos vadove Rūta Asadauskaitė, ji patvirtino, kad skleidžiama informacija yra melaginga bei paragino gyventojus išlikti budrius.

„Internete imituojant VMI feisbuko profilį platinama tikrovės neatitinkanti informacija. Pranešime melagingai teigiama, kad investicijos į kriptovaliutas yra neapmokestinamos. Norime paneigti šią netikrą informaciją. Raginame gyventojus būti budrius skaitant ir vertinant informaciją bei atsirenkant informacijos kanalus“, – Eltai teigė R. Asadauskaitė.

ELTA primena, kad rugpjūčio pabaigoje socialiniuose tinkluose plito tikrovės neatitinkanti žinutė apie finansų ministrą Vilių Šapoką, kurioje gyventojai raginami investuoti ir lengvai užsidirbti.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.