Verslas

2019.09.06 10:24

Indrė Genytė-Pikčienė jungiasi prie Lietuvos laisvosios rinkos instituto komandos

LRT.lt2019.09.06 10:24

Lietuvos laisvosios rinkos instituto vyr. eksperte dirbs ekonomistė Indrė Genytė-Pikčienė. Institute I. Genytė-Pikčienė gilinsis į pasaulio, euro zonos ir Baltijos šalių ekonomikos ir finansų rinkų procesus, analizuos Lietuvos ekonomikos veiklų problematiką, konkurencingumo, regioninės ekonominės politikos, investavimo ir taupymo rinkos klausimus, rašoma pranešime.

I. Genytė-Pikčienė 12 metų dirbo DNB (vėliau – Luminor) banke, kur kurį laiką vadovavo makroekonomistų Baltijos šalims komandai, aktyviai dalyvavo viešojoje diskusijoje ekonomikos, politikos ir socialinėmis temomis. Ji taip pat yra dirbusi tuometiniame „Vilniaus banke“, nekilnojamojo turto patarėjų „Resolution Advisers“ komandoje, buvo Lietuvos banko vyresnioji ekonomistė.

Lietuvos laisvosios rinkos institutas (LLRI) yra jau 29 metus veikianti, pelno nesiekianti, nepolitinė organizacija. LLRI atlieka tyrimus ekonomikos klausimais, kuria reformų koncepcijas, rengia įstatymų ir jų projektų ekspertizes, užsiima švietėjiška veikla.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt