Naujienų srautas

Verslas2019.08.30 15:26

„Lietuvos geležinkelių“ vadovas po susitikimo su Narkevičiumi: įspūdis geras

aptarė svarbius šaliai projektus
Paulius Viluckas, BNS 2019.08.30 15:26

Su naujuoju susisiekimo ministru Jaroslavu Narkevičiumi susitikęs „Lietuvos geležinkelių“ vadovas Mantas Bartuška sako, kad susisiekimo ministras parodė susidomėjimą geležinkelių veikla ir paliko gerą įspūdį.

„Įspūdis geras. Ministras tikrai domisi, aktyviai įsitraukia į veiklą, nori padėti važiuoti į priekį. Yra procesai, kurie jau vyksta, kaip reorganizacija, kuri yra galutinėje stadijoje“, – BNS po susitikimo su ministru sakė M. Bartuška.

„Vystome naujus projektus, yra „Rail Baltica“ temos, kurias reikia kartu spręsti ir įgyvendinti projektą. Labai gerai, kad aktyviai, su iniciatyva, kartu judėsim pirmyn“, – teigė jis.

Anot jo, su J. Narkevičiumi buvo aptarti einamieji klausimai.

„Su ministru aptarėm „Rail Balticos“, bendradarbiavimo su Lenkija, („Lietuvos geležinkelių“ – BNS) reorganizacijos klausimus. Ministras įsivažiuoja ir svarbu, kad suprastų veiklą“, – sakė M. Bartuška.

Anksčiau penktadienį M. Bartuška taip pat susitiko su premjeru Sauliumi Skverneliu. Susitikimą inicijavo „Lietuvos geležinkelių“ vadovas.

„Aš inicijavau, kad pasidalinti informacija. Manau, kad yra dideli, valstybei svarbūs klausimai, tai norėjau pasidalinti tiesiogiai“, – sakė M. Bartuška.

Anot jo, susitikimo metu buvo paliestos ir „Lietuvos geležinkelių“ bylos, įskaitant ginčą su Estijos geležinkelių paslaugų grupės „Skinest Rail“ įmone „Skinest Baltija“ dėl „Lietuvos geležinkelių“ antrinių bendrovių statuso.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi