Naujienų srautas

Verslas2019.08.30 12:38

ŽŪM Kauno padalinio vadovė: sprendžiant ministerijos likimą, darbuotojai tikisi įtraukimo

Erika Alonderytė, BNS 2019.08.30 12:38

Naujasis žemės ūkio ministras Andrius Palionis kol kas dar nekomunikavo su padalinio Kaune darbuotojais, todėl jie tikisi įtraukimo į dialogą dėl ministerijos likimo, sako Kauno padalinio vadovė Ernesta Buckienė.

„Jeigu būtų priimtas sprendimas, kad dalį ministerijos funkcijų vykdyti Kaune, tikimės, kad dėl naujos koncepcijos į šį dialogą bus įtraukti ir Kauno darbuotojai. Kaip suprantame, ministro nuomonė ir anksčiau buvo aiški, kad nėra pritariama šios ministerijos perkėlimui“, – penktadienį žurnalistams Kaune sakė E. Buckienė.

„Jeigu bus sprendimas dalį funkcijų vykdyti, reikėtų labai atsakingai apsvarstyti, kokios funkcijos galėtų būti, nes tokia situacija, kokia yra dabar, kai matom tam tikrą nestabilumą, tikrai nėra gerasis viešojo valdymo pavyzdys“, – pridūrė ji.

Pasak E. Buckienės, iš darbuotojų tenka sulaukti daug klausimų, tačiau chaoso nėra, visi dirba savo darbus.

„Darbuotojai priims vienokius ar kitokius sprendimu, gali būti, kad kai kurie išeis, dėl to ir raginčiau jau pradėti diskusijas dėl koncepcijos ir dėl ateities vizijos“, – teigė ji.

Didžioji dalis darbuotojų Kaune veikiančiame padalinyje – kauniečiai, tačiau, pasak E. Buckienės, yra atvykstančių ir iš kitų miestų, pavyzdžiui, Alytaus.

Padalinys Kaune atidarytas balandį, valstybei priklausančiose patalpose, kurias Turto bankas pagal panaudos sutartį perdavė ministerijai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi