Naujienų srautas

Verslas2019.08.23 07:01

Sutkus palaiko siūlymą ilginti prekybos alkoholiu laiką

Prekybos alkoholiu laiko ilginimas būtų logiškas žingsnis, padėsiantis išvengti nereikalingų apribojimų ir naktinės prekybos, Eltai sakė Verslo konfederacijos prezidentas Valdas Sutkus.

„Akivaizdu, kad bet kokie apribojimai įsigyti legaliu būdu skatina žmones ieškoti alternatyvų – nelegalaus įsigijimo būdų. Aš manau, kad šitas draudimas yra perteklinis nuo tada, kai buvo priimtas. Turbūt būtų logiška palikti pardavimo laiką šiek tiek ilgesnį, kad tie, kurie nori įsigyti, galėtų įsigyti legaliai“, – Eltai sakė V. Sutkus.

„Ta logika galėtų likti, kad kiekvieną dieną (prekyba alkoholiu vyktų – ELTA) iki aštuonių. Gal ir būtų toks protingas terminas. Nebūtų naktinės prekybos kaip kažkada senais laikais buvo, bet nebūtų ir perteklinių apribojimų, kurie skatina nelegalią prekybą“, – pridūrė V. Sutkus.

Seimo narys, „socialdarbietis“ Petras Čimbaras siūlo alkoholiu prekiauti kasdien nuo dešimtos iki aštuntos valandos.
„Valstietė“ Agnė Širinskienė anksčiau teigė, kad tokio siūlymo ši frakcija nepalaikys, nes apribojimai, pasak jos, padeda mažinti alkoholio vartojimą ir tarp suaugusiųjų, ir tarp nepilnamečių. Tuo metu „socialdarbietis“ Gediminas Kirkilas teigė P. Čimbaro siūlymą palaikantis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi