Naujienų srautas

Verslas2019.08.14 15:46

„IKI“ komunikacijos vadovė Berta Čaikauskaitė palieka įmonę

LRT.lt 2019.08.14 15:46

Berta Čaikauskaitė, pastaruosius keturis metus ėjusi prekybos tinklo „IKI“ komunikacijos vadovės pareigas ir buvusi pagrindiniu bendrovės atstovu viešumoje, palieka įmonę, praneša „IKI“.

Nuo rugpjūčio 28 d. prekybos tinklą „IKI“ paliekančios B. Čaikauskaitės teigimu, pagrindinė priežastis, paskatinusi priimti tokį sprendimą, – noras susitelkti į asmeninius tikslus.

„Per 26-erius veiklos metus „IKI“ tapo viena iš rinkos lyderių, todėl didžiuojuosi galėjusi būti jos dalimi ir kartu išgyventi ne vieną įmonei svarbų etapą, įgyvendinti daug įdomių ir visos šalies mastu prasmingų projektų. Nors mažmeninės prekybos rinkos komunikacija yra ypač dinamiška ir šiame darbe nėra monotonijos, ankščiau ar vėliau ateina laikas imtis pokyčių ir susitelkti į asmeninius tikslus. Džiaugiuosi matydama, kokia „IKI“ yra šiandien, nes žinau, kad už viso to stovi tvirta ir vieninga savo srities profesionalų komanda, o šiuos metus, praleistus antrame pagal dydį Lietuvoje prekybos tinkle, vertinu kaip labai reikšmingą profesinę ir asmeninę patirtį“, – sako B. Čaikauskaitė. Tolesnių karjeros planų kol kas ji neatskleidžia.

„Esame dėkingi B. Čaikauskaitei už ilgametį darbą ir svarbų indėlį į bendrovės komunikaciją bei įvaizdžio formavimą viešumoje. Jos kompetencijos ir asmeninės savybės padėjo ne vienu komandai svarbiu momentu. Bendrovės vardu linkime jai kuo didžiausios profesinės sėkmės“, – teigia prekybos tinklą „IKI“ valdančios bendrovės „Palink“ generalinis direktorius Gerardas Rogas.

Nuo rugpjūčio 29 d. įmonę viešumoje atstovaus „IKI“ komercijos ir rinkodaros direktorė Nijolė Kvietkauskaitė. Kas užims „IKI“ komunikacijos vadovo pareigas, paaiškės artimiausiu metu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi