Verslas

2019.08.01 07:01

„Revolut“ pristato nemokamo investavimo į akcijas paslaugą

LRT.lt 2019.08.01 07:01

Finansinių technologijų startuolis „Revolut Ltd“ pristato nemokamą investicijų į akcijas paslaugą. Ji bus diegiama laipsniškai, o pirmieji ją gali išbandyti plano „Metal“ klientai, rašoma pranešime.

Per mėnesį „Revolut Metal“ klientai galės nemokamai atlikti iki 100 sandorių su daugiau kaip 300 Niujorko vertybinių popierių biržos ir „Nasdaq“ bendrovių.

„Revolut Ltd“ teigimu, įmonių, į kurias galima investuoti, sąrašas nuolat pildomas, o šiuo metu jame jau galima rasti tokius vardus kaip „Google“, „Tesla“ bei „Amazon“, „Apple“ ir kiti.

Netrukus ši paslauga bus teikiama ir „Revolut“ „Standard“ bei „Premium“ klientams. Jie atitinkamai galės atlikti 3 ir 8 nemokamus sandorius per mėnesį. Sandoriai, viršijantys numatytą limitą, bus apmokestinami 1,09 eur. už vienetą, o metinis investicijų portfelio administravimo mokestis tesieks 0,01 proc. portfelio vertės. Investicijos bus vykdomos remiantis realiuoju laiku pateikiamais kainų atnaujinimais, tad prekyba akcijomis vyks Niujorko vertybinių popierių biržos darbo metu (nuo 16.30 iki 23.00 Lietuvos laiku).

Akcijų rinką „Revolut Ltd“ atveria naujam vartotojų segmentui, mat investuojant nebus reikalaujama sumokėti minimalios akcijos kainos. Norintieji akcijų galės įsigyti vos už 1 dolerį. Visos operacijos bus atliekamos „Revolut“ piniginėje: turimą valiutą, taikant tarpbankinius valiutų kursus ir automatinį konvertavimo procesą, pakeičiant į JAV dolerius.