Verslas

2019.07.26 22:14

Šešiametė Pietų Korėjos „Youtube“ žvaigždė įsigijo nekilnojamojo turto už beveik 8 milijonus

LRT.lt2019.07.26 22:14

Šešerių metų Pietų Korėjos „YouTube“ žvaigždė, turinti 30 milijonų prenumeratorių, įsigijo kelių milijonų dolerių vertės nekilnojamo turto Seule, rašo CNN.

Boram, mažametė iš Pietų Korėjos, nusipirko 8 milijonų dolerių (virš 7 mln. eurų) vertės pastatą madingame Seulo priemiestyje. Tai buvo padaryta per tėvų įsteigtą įmonę „Boram Šeima“ (angl. Boram Family), teigiama nekilnojamojo turto registracijos dokumente.

Boram turi dvi populiarias „Youtube“ paskyras, kuriose ji skelbia žaislų apžvalgas (13,6 milijonų prenumeratorių) ir vlogus (17,6 milijonų prenumeratorių).

Vienas populiariausių mergaitės klipų sulaukė daugiau nei 376 milijonų peržiūrų. Vaizdo įraše šešiametė greitai pagamino makaronus, naudodamasi plastikine žaislų virtuve, ir paskui juos entuziastingai valgė.

Vis dėlto Pietų Korėjoje kai kurie Boram įrašai sukėlė diskusijas apie propaguojamas vertybes ir rodomą pavyzdį. 2017 m. nevyriausybinė organizacija „Gelbėkit vaikus“ gavo skundų iš Pietų Korėjos piliečių, kurie jaudinosi, kad Boram klipai gali neigiamai paveikti emocinį ir etinį jaunų žiūrovų vystymąsi.

Gyventojai buvo ypač susirūpinę dėl inscenizuotų klipų, kuriuose parodyta, kaip šešiametė vagia pinigus iš tėvo piniginės ir apsimetė vairuojanti automobilį, CNN pasakojo organizacijos advokatų skyriaus vadovas Kohas Woohhyunas.

„Gelbėkit vaikus“ pranešė apie jos vaizdo įrašus policijai. Seulo Šeimų teismas įsakė mergaitėms tėvams baigti konsultavimo kursus, skirtus užkirsti kelią prievartai prieš vaikus.

Nuo to laiko įžeidžiantys klipai buvo panaikinti, sakė K. Woohhyunas.