Verslas

2019.07.25 23:05

„British Airways“ atnaujina skrydžius į Kairą

LRT RADIJAS, LRT.lt 2019.07.25 23:05

Didžiosios Britanijos oro linijų bendrovė „British Airways“ ketvirtadienį pranešė patikrinusi taikomas saugumo priemones ir planuojanti atnaujinti savaitei sustabdytus skrydžius į Kairą.

„British Airways“ skrydžiai į Egipto sostinę ir iš jos bus atnaujinti penktadienį, sakoma bendrovės pranešime. Oro linijų bendrovė laikinai sustabdė skrydžius praeitą šeštadienį imdamasi atsargumo priemonių.

„Po kruopštaus saugumo priemonių įvertinimo džiaugiamės galėdami pranešti, kad skrydžiai į Kairą ir iš jo bus atnaujinti nuo penktadienio. Mūsų klientų ir įgulų sauga ir saugumas visada yra mūsų prioritetas. Niekada neeksploatuotume orlaivio, jei nebūtume įsitikinę, kad tai yra saugu“, – pažymėjo „British Airways“.

Tuo tarpu Vokietijos oro linijų bendrovė „Lufthansa“ taip pat pranešė praėjusį šeštadienį sustabdžiusi skrydžius į Kairą iš Miuncheno ir Frankfurto. Dvi didžiausios Europos oro linijų bendrovės nepateikė išsamių paaiškinimų, kas jas privertė imtis šio žingsnio. Skaičiuojama, kad 2018 metais Egipte apsilankė 415 tūkst. britų.

Londono užsienio reikalų ministerija įspėja į Egiptą vykstančius savo piliečius, kad egzistuoja padidėjusi su orlaiviais susijusi teroristinių išpuolių rizika.

Pasak ministerijos, yra „skrydžiams, atliekamiems iš Egipto į Jungtinę Karalystę, yra taikomos papildomos saugumo priemonės. Keleiviai turėtų visapusiškai bendradarbiauti su saugumo pareigūnais oro uostuose.“