Verslas

2019.07.24 13:00

Pramonės mašinų lyderė Suomijoje „Metso“ steigia paslaugų centrą Vilniuje

LRT.lt2019.07.24 13:00

„Metso“ – Suomijos pramonės mašinų bendrovė nusprendė savo naująjį paslaugų centrą „Metso Business Services“ (MBS) steigti Vilniuje. Pradžioje planuojama pasamdyti keletą dešimčių ekspertų, vėliau, tikimasi darbuotojų skaičių auginti, sakoma pranešime spaudai.

„Metso“ orientuojasi į kasybos, agregatų, naftos ir dujų, perdirbimo, celiuliozės ir popieriaus bei kitų procesų pramonės technologijų ir paslaugų teikimą. Bendrovė daug dėmesio skiria tvarumui, darbuotojų saugai, veiklos kokybei bei naujovėms ir skaitmeninimui. Šiuo metu „Metso“ paslaugas teikia daugiau nei 50 šalių.

Kompanijos ekonomikos ir finansų direktorės pavaduotoja Eeva Sipilat teigia, kad Vilnius pasirinktas dėl specialistų koncentracijos bei gerai išvystytos paslaugų centrų kultūros. „Metso“ paslaugų centras bus pagrindinis kompanijos padalinys, kuriame bus vystomos modernios technologijos, įskaitant procesų automatizavimą bei dirbtinį intelektą.

„Geriausia vieta naujam paslaugų centrui pasirodė esanti Vilnius. Šis miestas turi tvirtą, susiformavusią paslaugų centrų kultūrą ir, svarbiausia, yra atviras užsienio kompanijoms. Mūsų tikslas – ne tik gerinti paslaugų kokybę ir pritaikomumą, bet ir kurti pažangias technologijas. Tai turėtų paspartinti ir mūsų įmonės augimą“, - sako E. Sipilat.

Naujasis paslaugų centras Vilniuje iš pradžių veiks kaip bendrovės administracijos, finansinių operacijų, o ateityje, planuojama, ir logistikos skyrius. Kompanija jau pradeda plataus profilio finansų specialistų atrankas naujajam centrui Vilniuje.

„Metso“ verslo paslaugų centras skatins į rezultatą orientuotą, pagarbią darbo aplinką ir suteiks visas galimybes darbuotojams didinti savo kompetencijas. Mes nekantraujame prie savo globalios „Metso“ šeimos prijungti talentingus lietuvius bei pradėti tvirtą bendradarbiavimą su „Investuok Lietuvoje“, – sako Ilkka Metsola, „Metso“ bendrovės finansinių paslaugų direktorius.

„Lietuvoje paslaugų centrus įsikurdinusių Skandinavijos šalių bendrovių pavyzdžiai rodo, kad planuodamos įkurti pakankamai nedidelį paslaugų centrą per keletą metų viršija savo planus ir sėkmingai plečiasi. Džiaugiamės, kad Suomijos mineralų ir technologijų lyderis „Metso“ prisijungė prie paslaugų centrų bendruomenės Vilniuje“, - komentuoja Ekonomikos ir Inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius.

„Tai puikus pavyzdys, kai valstybės įdirbis, modernizuojant paslaugų centrų ekosistemą, sudarė sąlygas pritraukti pasaulinio garso kompanijas investuoti į Lietuvą“, - teigia „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Mantas Katinas.

Planuojama, kad naujasis „Metso“ verslo paslaugų centras Vilniuje bus atidarytas 2019 m. pabaigoje. Šio centro tikslas – pagerinti bendrovės verslo procesų efektyvumą ir paspartinti skaitmeninimo procesus, taip skatinant kompanijos augimą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.