Verslas

2019.07.12 09:18

„Bolt“ pradeda veiklą Mažeikiuose

LRT.lt2019.07.12 09:18

Penktadienį Mažeikiuose pradeda veikti pavėžėjimo platforma „Bolt“.

Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, neseniai prie „Bolt“ miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio ir Šiaulių prisijungė Alytus, o dabar sėkmės tikimasi ir šiame mieste.

Mažeikiai – planuotas taikinys

Norima, kad kokybiškos, lengvai prieinamos, nebrangios pavėžėjimo paslaugos būtų prieinamos kuo įvairesnėse teritorijose, sako „Bolt“ vadovas Lietuvoje Andrius Pacevičius

„Dabar ir mažeikiškiai, ir atvykėliai galės lengvai naudotis pavėžėjimo paslaugomis arba patys tapti pavėžėjais. Juolab kai ir viena, ir kita padaryti užtenka vos kelių mygtukų paspaudimų išmaniajame telefone“, – sako A. Pacevičius.

Noriai jungiasi vairuotojai

Kol vyko bandomieji važiavimai, pavėžėjos duonos paragauti pasiryžo mažeikiškė Aliona Grincevičienė.

„Kol kas mano įspūdžiai patys geriausi: keleiviai draugiški, malonūs. Daugiausia jų – sugrįžusieji į gimtąjį miestą iš Vilniaus ar Kauno (...). Ilgainiui tikiuosi, kad ir vietiniai pamėgs važinėti: kai miestas nedidelis, ir kainos nėra aukštos“, – sako Aliona.

Šiuo metu prie pavėžėjų bendruomenės Mažeikiuose jau prisijungė daugiau nei 20 vairuotojų. „Bolt“ vadovas pabrėžia, kad iš visų prie platformos prisijungusių pavėžėjų tikimasi aukštos darbo kultūros: pagarbos keleiviui, tvarkingo automobilio, geranoriškumo.

„Viliamės, kad šis skaičius sparčiai augs ir paslaugomis patenkintų keleivių vis daugės. Stengiamės, kad kelionės su pavėžėjais būtų patogios, paslaugomis naudotis būtų paprasta, o patikimų, sąžiningų ir malonių pavėžėjų kultūra augtų visoje Lietuvoje“, – sako A. Pacevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.