Verslas

2019.07.11 10:59

„Kauno laisvosios ekonominės zonos valdymo“ bendrovės turtas nėra areštuotas

atnaujinta 16.07
Lukas Blekaitis, ELTA, LRT.lt2019.07.11 10:59

Dėl skolos Jungtinės Karalystės (JK) nekilnojamo turto bendrovei „Channel Hotels and Properties Limited“ areštuotos „Kauno laisvosios ekonominės zonos valdymo“ sąskaitos, praneša „Verslo žinios“. Kiek vėliau su LRT.lt susisiekė įmonės atstovai, kurie paneigė informaciją.

„Kauno LEZ infrastruktūra“ valdymo bendrovės turtas nėra areštuotas, tikina atstovai.

„Šiuo metu vyksta komercinis ginčas, dėl ko yra nukreiptas išieškojimas į dalį Kauno laisvosios ekonominės zonos valdymo UAB gautinų pajamų iš tam tikrų sandorių. Norime pabrėžti, kad nei bendrovės turtas, nei bendrovės pajamos nėra areštuotos. Ši situacija nekelia grėsmės nei įmonės finansiniam stabilumui, nei bendrovės vykdomai veiklai. Įmonė yra moki ir vykdanti visus įsipareigojimus savo klientams ir partneriams“, – sako Kauno LEZ valdymo bendrovės direktorius Vytautas Petružis.

Vz.lt ketvirtadienio rytą skelbė, kad turto arešto suma, taikoma bendrovei „Kauno laisvosios ekonominės zonos valdymas“ ir tiems patiems akcininkams priklausančiai bendrovei „Kauno LEZ infrastruktūra“, viršija 8,2 mln. eurų.

Kauno laisvoji ekonominė zona (LEZ) yra 534 ha užimanti pramoninės plėtros teritorija, kur siūlomi žemės sklypai su visiškai įrengta infrastruktūra.

Nuo pirmojo investuotojo įsikūrimo 2005-aisiais, į Kauno LEZ pritraukta 634 mln. eurų investicijų, iš kurių 70 proc. sudaro tiesioginės užsienio investicijos.

Šiuo metu LEZ teritorijoje veikia 32 Lietuvos ir užsienio įmonės, sukurta beveik 5 tūkst. darbo vietų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt