Naujienų srautas

Verslas2019.07.11 11:40

„Ryanair“ vadovas: iki metų pabaigos „Boeing 737 Max“ turėtų vėl skraidyti

ELTA 2019.07.11 11:40

Didžiausios Europoje pigių skrydžių oro linijų bendrovės vadovas Michaelas O'Leary'is tikisi, kad „Boeing 737 Max“ orlaiviams iki šių metų pabaigos jau bus leista skraidyti.

Tiesa, M. O`Leary`is neatmeta galimybės, kad „Boeingai“ gali neskraidyti ir kitais metais, tačiau tai sukeltų didelį pavojų „Ryanair“ 2020 m. vasaros skrydžių tvarkaraščiui.

„Boeing“ šiuo metu mums sako, kad lėktuvas turėtų skraidyti jau rugsėjo pabaigoje. Aš manau, kad jis pakils iki šių metų pabaigos. Nežinau, ar jiems pavyks viską sutvarkyti iki rugsėjo, bet man ramu, nes matau, kad JAV, Europos, Brazilijos ir Kanados aviacijos reguliuotojai bendradarbiauja“, – interviu „Reuters“ sakė M. O`Leary`is.

Gegužę „Ryanair“ vadovas tikėjosi, kad „Boeing 737 Max“ į padanges sugrįš iki liepos, tačiau JAV federalinė aviacijos administracija (FAA) aptiko dar vieną defektą „Boeing 737 Max“ orlaiviuose, kurį pirma reikia pataisyti.

„Mes ir toliau bendradarbiaujame su viso pasaulio aviacijos reguliuotojais ir teikiame jiems visą reikalingą informaciją, kad „Maxai“ saugiai vėl pakiltų“, – tikino „Boeing“ atstovai.

Po dviejų katastrofų pernai spalį Indonezijoje ir kovo 10 d. Etiopijoje, nusinešusių iš viso 346 žmonių gyvybes, „Boeing 737 Max“ orlaivių skrydžiai yra draudžiami tol, kol bus išaiškintos tikslios tragedijų priežastys.

„Didžiausias iššūkis yra tai, kad mums reikia šio lėktuvo skrydžių iki rugsėjo, spalio, vėliausiai – lapkričio pabaigos, antraip nukentės „Ryanair“ augimas 2020-ųjų vasarą“, – tvirtino M. O`Leary`is.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi