Naujienų srautas

Verslas2019.07.04 19:25

Po 3 valandų nežinios iš Vilniaus oro uosto pakilo lėktuvas į Maltą: keleiviai neslėpė pykčio dėl aptarnavimo

atnaujinta 20.18
LRT.lt 2019.07.04 19:25

Ketvirtadienio popietę su nemaloniais keblumais susidūrė skrydį į Maltą suplanavę keleiviai.

Iš Vilniaus oro uosto 16.45 val. turėjęs pakilti „Ryanair“ lėktuvas į Maltą dar iki 19 val. vakaro liko pagrindiniame Lietuvos oro uoste.

Kaip LRT.lt pasakojo lėktuve esantis keleivis, viskas iki pat paskutinės pakilimo fazės klostėsi įprastai.

„Jau pradėjome važiuoti pakilimo taku, tačiau netikėtai apsisukome ir grįžome“, – situaciją portalui aiškino vienas lėktuvo keleivių.

Anot jo, lainerio kapitonas paaiškino, kad į pakilimo taką išbėgo gyvūnas ir lėktuvas jį kliudė.

„Po incidento buvo iškviestas inžinierius, jis tikrino lėktuvą apie valandą. Vėliau nuspręsta, kad reikia keisti ratą, tikrinimas užtruko dar 30 minučių, o lėktuvas pervažiavo į kitą oro uosto dalį“, – situacija dalinasi lėktuve esantis keleivis.

Preliminariais duomenimis, pranešta, kad pakilti gali tikėtis už valandos, tačiau, kaip teigia pats keleivis, šiuo metu visi žmonės yra lėktuve, jie neišleidžiami į terminalą. Be to, pats keleivis tvirtina, kad lėktuve per visą šį laiką keleiviams nebuvo pasiūlyta nei maisto, nei vandens.

LRT.lt susisiekus su Vilniaus oro uosto atstove, ši patvirtino, kad incidentas su lėktuvu, kuris turėjo pakilti į Maltą, iš tiesų užfiksuotas.

„Šiuo metu skrydis yra atidėtas – vyksta techninė lėktuvo apžiūra“, – LRT.lt komentavo Vilniaus oro uosto atstovė, pridūrusi, jog kol kas nėra tiksliai žinoma, kiek ilgai užtruks lainerio tvarkymo darbai.

Pranešama, kad pati avialinijų kompanija susisieks su laukiančiais keleiviais ir informuos, kokia artimiausia situacija bus su jų jau beveik 3 valandas vėluojančiu pakilti lėktuvu.

Kiek ilgiau nei po trijų valandų laukimo, 19.46 val., kaip skelbiama oficialioje Vilniaus oro uosto svetainėje, laineris į Maltą pakilo skrydžiui.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi