Naujienų srautas

Verslas2019.07.02 16:51

VMI netikėtai užgulė eilės: kai kurie laukia jau 4 valandas

Valstybinės mokesčių inspekcijos pagrindiniame padalinyje Vilniuje antradienį nusidriekė eilės. Gyventojai skundžiasi, kad eilėse stovi po kelias valandas, o situacija nevaldoma.

Į LRT.lt portalo redakciją kreipėsi keli nemažai laiko eilėse praleidę skaitytojai. Viena moteris, paskambinusi į redakciją, pranešė, kad eilėje laukia jau 4 valandas.

LRT.lt kreipusis į VMI, paaiškėjo, kad eilės nusidriekė dėl sutrikusių VMI sistemų.

Vilniaus VMI vadovė Virginija Ginevičienė apgailestavo dėl susiklosčiusios situacijos.

„Šiandien klientų laukimo laikas Vilniaus AVMI išties yra išaugęs. Tam įtakos turėjo dvi pagrindinės priežastys. Kasmet, liepos mėn. pradžioje, gyventojų, atvykstančių į VMI įsigyti verslo liudijimų, skaičius padidėja, t. y. gyventojai atvyksta įsigyti verslo liudijimų ne tik ateinančiam mėnesiui, bet ir II pusmečiui.

Sutapo, jog, sutrikus Dokumentų valdymo ir darbų organizavimo informacinei sistemai, sulėtėjo savarankiškas VL įsigijimo e. būdu procesas, o tai paskatino dar didesnę dalį gyventojų vykti į aptarnavimo padalinį. Sistemos sutrikimai šiuo metu yra šalinami. Dar kartą atsiprašome gyventojų už patirtus nepatogumus“, – komentavo ji.

VMI teigia, kad šiuo metu laukimo laikas Vilniaus padalinyje yra apie 40 minučių.

„Klientai aptarnaujami nuo 7:30 val. ryto, dirbsime iki tol, kol aptarnausime paskutinį klientą“, – sakė V. Ginevičienė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi