Verslas

2019.07.01 11:31

Parduota bendrovė „Baltik vairas“

LRT 2019.07.01 11:31

„KJK Sports“ praneša, kad pasirašė su Danijos įmone „Asgaard A/S“ ir Lietuvos „Litcapital I“ sutartį dėl 100 proc. bendrovės „Baltic Bicycle Trade“ akcijų įsigijimo. Minima įmonė yra Lietuvoje veikiančios Šiaulių „Baltik vairas“ motininė bendrovė, sakoma pranešime spaudai.

Sandoris turėtų būti užbaigtas 2019 metų III ketvirtyje, priklausomai nuo to, kada bus gautas konkurencijos tarnybų leidimas. 

„KJK Sports“ – Liuksemburge įsikūrusi sporto prekių holdingo bendrovė, kurios didžiausias dėmesys nukreiptas į veiklą lauko sporto prekių sektoriuje ir kuri yra investavusi į „Elan d.o.o.“ (žiemos sportas ir buriavimas), „Tahe Outdoors“ (vandens sportas) ir „Leader 96“ (dviračių sportas). 

„KJK Sports“ įmonė priklauso „KJK Fund III S.C.A. SICAV-RAIF“ – tai 2018 metais įsteigtas privataus kapitalo fondas, disponuojantis 250 mln. EUR dydžio lėšomis, kuris orientuojasi į Balkanų ir Baltijos šalių regionus. „KJK Management SA“ – tai 2010 metais įsteigtas Liuksemburgo alternatyvaus investavimo fondo valdytojas.