Naujienų srautas

Verslas2019.06.20 14:52

„Lufthansa“ skrydžių palydovai žada streikuoti

ELTA 2019.06.20 14:52

Vokietijos skrydžių palydovų profesinė sąjunga UFO paragino liepą surengti streiką prieš vieną didžiausių oro linijų pasaulyje „Lufthansa“. Streikuoti stiuardai ir stiuardesės esą turėtų kilus nesutarimams dėl atlyginimų.

„Lufthansa“ priklausančių oro linijų „Eurowings“ ir „Germanwings“ darbuotojai dėl to, ar rengti streiką, balsuos kitą savaitę.
Jei darbuotojai nubalsuos teigiamai, streikus žadama skelbti jau liepą. UFO profsąjungos nariai artimiausiomis savaitėmis taip pat spręs, ar pradėti streiką pirminėje įmonėje – „Lufthansa“.

„Lufthansa“ tyčia eskaluoja nesutarimus dėl atlyginimų su darbuotojais“, – pranešime cituojamas UFO pirmininko pavaduotojas Danielis Flohras.
„Lufthansa“ praeitą savaitę atšaukė derybas su UFO. Tuo tarpu D. Flohras pagrasino, kad streikas sukels nepatogumų visiems keliautojams atostogų sezono metu.

Savo ruožtu „Lufthansa“ atstovai tikino, kad „streiko būti negali, nes šiuo metu jokių susitarimų dėl atlyginimų ar kokių nors reikalavimų nėra“.
„Šiuo metu mes nežinome, kada ir kaip UFO galės ir vėl imtis nuspėjamo, konstruktyvaus derybų partnerio vaidmens. Taigi, jokios derybos kol kas nevyksta“, – naujienų agentūrai AFP sakė „Lufthansa“ atstovas Borisas Ogurskis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi