Naujienų srautas

Verslas2019.06.19 11:56

„Auga Group“ valdybai pirmininkauja Dalius Misiūnas

BNS 2019.06.19 11:56

Vienos didžiausių Baltijos šalyse žemės ūkio investicijų bendrovių „Auga Group“ valdybos pirmininku antradienį išrinktas buvęs „Maxima grupės“ ir „Lietuvos energijos“ vadovas Dalius Misiūnas.

Nepriklausomų narių valdyba pirmininką išrinko pirmajame posėdyje, per „Nasdaq“ Vilniaus biržą trečiadienį pranešė bendrovė. 

„Valdyba kelia sau tikslą ir toliau, remiantis geriausia pasauline praktika, tobulinti grupės korporatyvinį valdymą. Artimiausiu metu pagrindinį dėmesį skirsime ilgalaikės strategijos, kurios centre yra ekologiško tvariai užauginto maisto gamyba ir jo tiekimo grandinė, išgryninimui“, – pranešime sako D. Misiūnas.

D. Misiūnas gegužę išrinktas naujuoju ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektoriumi. 

Buvęs „Auga Group“ valdybos pirmininkas Kęstutis Juščius nuo balandžio 29 dienos yra bendrovės generalinis direktorius. 

Bendrovė šiais metais atsisakė stebėtojų tarybos, pasirinkdama nepriklausomos valdybos modelį. Joje dabar yra penki nauji nariai: Murray Steele (Miurėjus Stilas), Tomas Kučinskas, Tomas Krakauskas, D. Misiūnas ir Andrejus Cyba.

„Auga Group“ pirmadienį paskelbė, kad A. Cyba valdyboje pakeitė iš jos gegužės pabaigoje atsistatydinusį Liną Strėlį.

Lietuvos banko (LB) valdyba gegužę L. Strėliui skyrė 200 tūkst. eurų baudą už tai, kad jis, žinodamas viešai neatskleistą informaciją ir ja pasinaudojęs, sudarė sandorius dėl pieno perdirbimo bendrovės „Žemaitijos pienas“ akcijų įsigijimo ir pardavimo draudžiamu prekybos laikotarpiu. L. Strėlis centrinio banko sprendimą įvardijo kaip nepagrįstą.

L. Strėlis taip pat yra pieno perdirbimo bendrovės Vilkyškių pieninė valdybos narys. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi