Verslas

2019.06.14 07:49

„Revolut“ pradėjo veiklą Australijoje

Lukas Blekaitis, ELTA2019.06.14 07:49

Londono finansinių technologijų startuolis „Revolut Ltd”, Europoje jau turintis daugiau kaip 5 mln. klientų, penktadienį oficialiai startavo Australijoje. Iki oficialaus paslaugos starto, iš anksto užsiregistravusių klientų sąrašas jau siekė 20 tūkst.

Kaip skelbia bendrovė, programėlės funkcijos Australijoje bus diegiamos palaipsniui, kol atitiks visas, veikiančias Europoje.

„Revolut Ltd” veiklą pradės kasdien registruodami dalį laukiančiųjų sąraše esančių klientų. Veiklai įsibėgėjus, nauji klientai bus registruojami realiu laiku – taip, kaip tai daroma ir Europoje.

„Tai yra pirma šalis už ES ribų, kurioje pradėjome veiklą. Kadangi šiuo metu mums svarbiausia vykdyti atsakingą plėtrą, siūlomų paslaugų paketą pildysime palaipsniui. Australijoje startuojame kaip valiutų keitimo rinkos bei finansų valdymo inovatorius, o ateityje pasiūlysime ir tokias Europoje pažįstamas paslaugas, kaip sąskaitos verslui, momentinė prieiga prie kriptovaliutų, nemokama investavimo į akcijas platforma bei „Metal” kortelės”, – pranešime cituojamas „Revolut Ltd” Azijos ir Ramiojo vandenyno (APAC) regiono plėtros vadovas Willas Mahonas-Heapas.

Bendrovės teigimu, nuo dabar visi „Revolut Ltd” klientai Europoje ir Australijoje pinigus tarpusavyje gali siųsti ir gauti akimirksniu ir nemokamai.

„Revolut Ltd” būstinė Australijoje įsikūrė Melburne, kuris Australijoje yra svarbus fintech ir inovacijų centras. Kituose miestuose, tokiuose, kaip Sidnėjus ar Pertas, įmonė ketina suburti mažesnes vietines komandas.

„Revolut” jau yra pritraukęs 336 mln. JAV dolerių investicijų. Antrinė „Revolut Ltd” įmonė „Revolut Bank” specializuoto banko licenciją iš Europos centrinio banko Lietuvos banko teikimu gavo 2018 m. gruodį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt