Verslas

2019.06.07 17:07

„Apax Partners“ prašo leidimo įsigyti „15min“ ir BNS savininko skelbimų verslą

BNS 2019.06.07 17:07

Londone įsikūrusi investicijų grupė „Apax Partners“ prašo Lietuvos Konkurencijos tarybos leidimo įsigyti iki 100 proc. skelbimų verslo įmonės „Baltic Classifieds Group OÜ“, valdančios „Diginet LTU“, akcijų iš žiniasklaidos bendrovės „15min“ ir naujienų agentūros BNS savininko.

Taryba nurodo penktadienį gavusi prašymą. 

Vienvaldę  kontrolę „Apax Partners“ netiesiogiai įgytų per fondus „Antler HoldCo“ ir „Antler Bidco“. 

Gegužę skelbta, jog „15min“ ir BNS savininkas, investicijų bendrovės „UP Invest“ pagrindinis akcininkas Estijos verslininkas Margusas Linnamae (Margusas Linamajė) tikisi, kad sandoris bus baigtas iki šių metų liepos.

Sandorio vertė neatskleidžiama.

„Antler HoldCo“ ir „Antler Bidco“ fondai valdo kontrolines dalis įvairiose portfelio bendrovėse Lietuvoje, įvairiuose sektoriuose, įskaitant prekybą elektroniniais pažeidėjų stebėjimo prietaisais, nechirurginiais estetiniais prietaisais, sporto lažybų programine įranga ir duomenimis, viešbučių rezervacija kelionių agentūroms ir kelionių organizatoriams, drabužiais, taip pat IT paslaugų teikimą ir medicininius kvėpavimo prietaisus.

„Baltic Classifieds Group“ valdo 11 internetinių skelbimų paslaugų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Lietuvoje „Diginet LTU“ valdo skelbiu.lt, aruodas.lt, cvbankas.lt ir automobilių prekybos skelbimų autoplius.lt interneto portalus.