Verslas

2019.06.07 12:49

Pasikeitė „Rail Baltica“ įmonės stebėtojų taryba

LRT.lt 2019.06.07 12:49

Bendros „Rail Baltica“ įmonės „RB Rail AS“ akcininkai – „Rail Baltic Estonia OU“, „SIA Eiropas dzelzceļa līnijas“ ir „Rail Baltica statyba, UAB“ – patvirtino naują stebėtojų tarybą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Ją sudaro „Rail Baltica Statyba“ vadovas Karolis Sankovks, „Rail Baltic Estonia OU“ vadovė Riia Sillave, „Latvija Mobilais Telefons“ stebėtojų tarybos vicepirmininkas Anri Leimanis, Estijos Ekonomikos ir transporto ministro patarėjas Anti Moppel, Latvijos Transporto ministerijos sekretoriaus pavaduotoja Ligita Austrupe ir JT Epoo konvencijos įgyvendinimo komiteto pirmininkas Romas Švedas.

Latvijos akcininkas nusprendė iš stebėtojų tarybos nusprendė atšaukti abu savo deleguotus narius – Edvins Bērziņš ir Vineta Rudzite. Vietoje jų buvo paskirti Anri Leimanis ir Ligita Austrupe. Dėl to turėjo būti atšaukta ir iš naujo paskirta visa „RB Rail AS“ stebėtojų taryba.

Stebėtojų tarybą sudaro šeši nariai – po du paskiria kiekvienas akcininkas. Stebėtojų taryba renkama trejų metų kadencijai.