Verslas

2019.06.06 17:17

Atidaryta Lietuvos ambasada Kroatijoje

LRT.lt2019.06.06 17:17

Ketvirtadienį oficialaus vizito Kroatijoje metu, užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius kartu su Kroatijos Parlamento pirmininko pavaduotoju Željko Reineriu ir Kroatijos užsienio reikalų ministerijos valstybės sekretore Andreja Metelko Zgombič oficialiai atidarė Lietuvos ambasadą Zagrebe, praneša Užsienio reikalų ministerija.

„Lietuvai minint 15-os metų narystės Europos Sąjungoje (ES) ir NATO, o Kroatijai – 5-ių metų ES ir 10-ties metų NATO sukaktis, ambasados atidarymas yra svarbus žingsnis Lietuvos ir Kroatijos santykių plėtroje. Neabejoju, kad ambasados veikla prisidės prie Lietuvos žinomumo Kroatijoje didinimo”, – sakė ministras Linas Linkevičius.

Atidarymo iškilmėse dalyvavo Kroatijos vyriausybės ir parlamento nariai, visuomenės veikėjai, lietuvių bendruomenės atstovai.

Lietuvos diplomatinė atstovybė įsikūrusi viename iš Zagrebo dangoraižių miesto centre. Skiriamuosius raštus Kroatijos prezidentei Kolindai Grabar-Kitarović ambasadorė Jūratė Raguckienė įteikė šių metų kovo 4 dieną.

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt