Verslas

2019.06.06 10:48

„Telia Lietuva“ Verslo klientų vadovu paskirtas Karpovičius

Lukas Blekaitis, ELTA2019.06.06 10:48

Bendrovės „Telia Lietuva“ valdyba Verslo klientų vadovu paskyrė bendrovės Komercijos ir produktų valdymo padalinio vadovą Danielį Karpovičių.

„Džiaugiuosi, kad kandidatą šiai svarbiai pozicijai radome bendrovės viduje. D. Karpovičiaus patirtis telekomunikacijų srityje, gilios komercinės žinios bei jau užmegzti santykiai su „Telia Lietuva“ verslo klientais leis jam sklandžiai perimti vadovavimą“, – bendrovės pranešime „Nasdaq Baltic“ biržoje cituojamas „Telia Lietuva“ vadovas Danas Strombergas.

D. Karpovičius karjerą telekomunikacijų srityje pradėjo 2006 m. Iki įsidarbindamas bendrovėje „Telia Lietuva“, jis įvairias pareigas ėjo įmonėje „Tele2“. Ankstesnėje darbovietėje jis buvo atsakingas už produktų valdymą ir klientų lojalumą Lietuvoje, vėliau – verslo plėtrą ir komerciją Estijoje bei Kazachstane. Nuo 2015 m. dalyvavo „Tele2“ įmonės Kazachstane ir „Kazakhtelecom“ įmonės „Altel“ sujungimo procese – buvo atsakingas už dviejų prekės ženklų rinkodaros ir komunikacijos strategiją.

2017 m. pradžioje D. Karpovičius grįžo į Lietuvą ir pradėjo vadovauti „Telia Lietuva“ Verslo klientų Komercijos ir produktų valdymo padaliniui.