Verslas

2019.06.06 10:10

LOGIN prasideda: kviečiame stebėti įdomiausius pranešimus tiesiogiai per LRT.lt

LRT.lt2019.06.06 10:10

LRT.lt kviečia tiesiogiai stebėti įdomiausius pranešimus iš technologijų ir inovacijų renginio LOGIN.

Birželio 6–7 dienomis tryliktą kartą organizuojamas festivalyje šiemet suplanuota daugiau nei 100 pranešimų. Festivalio dalyviai užsienio ir Lietuvos pranešėjus galės išvysti ant aštuonių festivalio scenų, kur dėmesys bus skiriamas verslo, technologijų ir kūrybiškumo sritims. Kviečiame įdomiausius pranešimus stebėti portale LRT.lt

Birželio 6 d. 10.15 val. LRT.lt portalo skaitytojai gali stebėti vieno perspektyviausių Skandinavijos startuolių „JumpStory“ įkūrėjo Jonathano Lowo pristatymą.

Pranešimo įrašas:

„LOGIN 2019“: kuo programėlė „JumpStory“ panaši į internetinę televiziją „Netflix“?

Verslininkas J. Lowas yra vienas iš „JumpStory“ startuolio įkūrėjų. Pasak vieno populiariausių pasaulio verslo žurnalo „Forbes“,  „JumpStory“ yra vienas daugiausiai žadančių startuolių visoje Skandinavijoje.

J. Lowo sako, kad jo kurta aplikacija naudoja dirbtinį intelektą atpažinti paveikslėlius. Autorius tvirtina, kad „JumpStory“ yra labai panašus į pasaulinę vaizdo formato transliavimo internetu kompaniją „Netflix“. Skirtumas tik tas, kad „JumpStory“ yra skirtas paveikslėlių peržiūrai.

Įmonė „JumpStory“ įkurta Danijoje. Taip pat turi biurą Silicio slėnyje JAV. 

J. Lowas sako, kad verslininku tapo tam, kad galėtų suderinti svajones ir darbą. Kaip jis pats teigia, jo kuriamos programėlės tikslas – įmonių komunikaciją paversti lengvesnę. Iš Danijos kilęs verslininkas yra knygų autorius. Jis taip pat buvęs profesionalus badmintono žaidėjas.

Patarimas jauniems verslininkams – turėti dideles svajones, kruopščiai dirbti ir daryti pigias bei greitas klaidas (angl. – Think big. Act small. Fail cheap and fast).

Prasidėjo LOGIN konferencija: kas aktualiausia?

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt