Verslas

2019.06.04 20:49

„Ikea“ reklamoje – atkurtos svetainės iš serialų „Draugai“, „Simpsonai“ ir „Keisti dalykai“

LRT.lt2019.06.04 20:49

Švedijos baldų gamintoja „Ikea“ naujos rinkodaros kampanijos metu atkūrė svetaines iš žinomiausių televizijos serialų.

Kaip skelbia Today.com, pasinaudojusi savo baldų ir dekoracijų asortimentu, „Ikea“ atkūrė serialo „Draugai“ veikėjos Monicos Geller svetainę. Žvelgiant į ją, nesunku vaizduotėje išvysti Monicą, Rachel ir visą draugų kompaniją, sėdinčią ant „Ektorp“ baldų ir besiburiančią aplink „Lack“ kavos staliuką sužaisti viktoriną.

Bet „Ikea“ ties „Draugais“ nesustojo. Kampanijos „Ikea Real Life Series“ metu baldų gamintoja milžinė taip pat atkūrė ir svetaines iš  „Simpsonų“ bei „Stranger Things“ (liet. „Keisti dalykai“) serialų.

„AdAge“ duomenimis, žymių serialų svetaines „Ikea“ rengė net keletą mėnesių. Bet ne todėl, kad pačiai kompanijai būtų pritrūkę įkvėpimo.

Ieškodama, kurie produktai labiausiai derės prie realiame gyvenime atgysiančių svetainių iš serialų, kompanija bendradarbiavo su reklamos agentūra „Publicis Spain“ ir išbandė įvairius tūkstančių savo produktų derinius.

„Keistas dalykas, (kurį pastebėjome), yra tas, kad, tiesą sakant, „Ikea“ galima rasti viską“, – „AdAge“ kalbėjo „Publicis Spain“ atstovas Eduardo`as Marquesas. „Prireikus pakeisti tam tikrus daiktus, „Ikea“ parduotuvėje buvo mažiausiai po tris pasirinkimus. Todėl buvo sunku išsirinkti iš visų galimų variantų.“

Panašu, kad gamintojo mėgstamas skandinaviškas minimalizmas puikiai pasitarnavo įgyvendinant visus tris projektus.

„Simpsonų“ svetainės viduryje stūkso oranžinė „Knislinge“ sofa. „Big Billy“ knygų lentynos primena Byersų šeimos iš „Stranger Things“ svetainės lentynas.

„Ikea“ atkūrė visas tris populiarių serialų svetaines ir parengė specialų internetinį puslapį, kuriame namus pagal žymių kino juostų stilių įsirengti norintys pirkėjai gali rasti informaciją apie baldus ir namų dekoracijas.

„Visus produktus sugrupavome pagal kambarį, todėl savo namuose lengvai galite atkurti tai, ką matote čia“, – savo interneto puslapyje rašo „Ikea“.

Informacija apie Jungtinių Arabų Emyratų rinkoje „Ikea“ vykdomą rinkodaros kampaniją pasirodys ir internete, ir spausdintiniuose kataloguose.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt