Verslas

2019.06.03 10:18

Baigtas „Energijos tiekimo“ ir „Lietuvos energijos tiekimo“ jungimasis

LRT.lt2019.06.03 10:18

„Lietuvos energija“ baigė elektros ir gamtinių dujų tiekimo bendrovės „Lietuvos energijos tiekimas“ bei nepriklausomo elektros energijos tiekėjo „Energijos tiekimas“ jungimąsi, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Po reorganizacijos darbą pradėjo ir naujai išrinkta šios komercinės organizacijos valdyba bei stebėtojų taryba. Prie LET prijungus bendrovę „Energijos tiekimas“, keičiasi organizacijos valdymo modelis – šalia vykdomosios valdybos į bendrovės valdymą įtraukiama Stebėtojų taryba.

LET stebėtojų tarybos nariais paskirti „Lietuvos energijos“ atstovai Vidmantas Salietis bei Dominykas Tučkus. Nepriklausomu Stebėtojų tarybos nariu po viešai skelbtos atrankos išrinktas Paulius Dambrauskas, iki šiol buvęs LET nepriklausomu valdybos nariu.

P. Dambrauskas nuo 2017 m. pavasario yra „Girteka Logistics“ vykdantysis direktorius, iki tol jis  ėjo „Maxima LT“ komercijos vadovo pareigas, dar anksčiau buvo bendrovės „C Gates“ generaliniu direktoriumi.

Nuo birželio 1 d. LET taip pat vadovauja naujai išrinkta valdyba. Valdybos nariu, atsakingu už finansus ir veiklos palaikymą, išrinktas Artūras Bortkevičius, už didmeninę prekybą atsakingas valdybos narys Tadas Adomaitis, valdybos nariu, atsakingu už verslo klientus ir plėtrą, išrinktas Haroldas Nausėda, o už privačius klientus ir paslaugų vystymą – Andrius Kavaliauskas, generaliniu direktoriumi ir valdybos nariu taip pat išrinktas D. Montvila.

Prie LET prijungus „Energijos tiekimą“, visi įmonių įsipareigojimai klientams toliau sklandžiai vykdomi.