Verslas

2019.05.28 15:20

Registrų centras skelbia konkursą prekės ženklo atnaujinimui

Lukas Blekaitis, ELTA 2019.05.28 15:20

Valstybės įmonė Registrų centras antradienį paskelbė konkursą prekės ženklo atnaujinimo paslaugoms.

Kaip skelbiama Centriniame viešųjų pirkimų portale (CVPP), pasiūlymų iš konkurso dalyvių bus laukiama iki birželio 19 d.

Į Registrų centro tvarkomų sistemų modernizavimą ir tobulinimą šiemet suplanuota investuoti per 7 mln. eurų, iš kurių trečdalį sudarys įmonės resursai. Tarp svarbiausių įgyvendinamų projektų – Gyventojų registro modernizavimas, Išankstinės pacientų registravimo sistemos diegimas, Įgaliojimų registro, E. sąskaitos tobulinimas ir kt.

Taip pat šiemet planuojama verslui ir gyventojams pristatyti daugiau kaip dešimtmetį nekeistą naują įmonės paslaugų kainodarą.

Registrų centras valdo valstybinės reikšmės informacines sistemas ir pagrindinius registrus, aptarnauja klientus 53 Lietuvos savivaldybėse, siekia prisidėti prie verslo aplinkos gerinimo ir skatina atsakingą elektroninių paslaugų plėtrą. Šiuo metu įmonė diegia tarptautinius standartus, gerąsias valdymo praktikas ir siekia lyderystės tarptautinėje erdvėje. Įmonėje dirba 1,4 tūkst. darbuotojų.

Registrų centro pajamos pernai siekė 39,5 mln. eurų bei buvo kone identiškos 2017 m. pajamoms. Sąnaudos sumažėjo 1,2 mln. eurų iki 37,1 mln. eurų.