Naujienų srautas

Verslas2019.05.20 06:54

Lietuvoje prasideda akcija prieš šešėlinę ekonomiką

BNS 2019.05.20 06:54

Lietuvoje pradedama savaitę truksianti pilietinė akcija, skirta atkreipti dėmesį į šešėlinės ekonomikos daromą žalą valstybei ir gyventojams.

Pirmadienį ministrai, asociacijos „Investors` Forum“ ir skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ nariai, valstybinių institucijų atstovai bendraus su gyventojais bei dalins informaciją, kaip kiekvienas pilietis gali prisidėti prie šešėlio mažinimo.

Savaitę truksianti akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“ vyks daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių, bus rengiami vietos valdžios, verslo, bendruomenės, verslą kontroliuojančių institucijų susitikimai bei kitos iniciatyvos savivaldybėse.

Valstybinė darbo inspekcija didžiuosiuose miestuose organizuos daugiau nei 10 renginių „Nešvaistyk ateities – dirbk legaliai“, skirtų jaunimo švietimui apie nelegalų darbą ir konsultavimui dėl sezoninių užsiėmimų.

Inspekcija prognozuoja, kad rizikingiausiais ekonominės veiklos sektoriais iki 2020 metų išliks statyba, įvairių paslaugų teikimas gyventojams, didmeninė ir mažmeninė prekyba, transporto priemonių ir motociklų remontas. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi