Verslas

2019.05.15 16:51

„Marks & Spencer“ investuoja į startuolį iš Lietuvos

LRT.lt 2019.05.15 16:51

Lietuvos startuolis, dalyvaudamas „Founders Factory“ akseleratoriaus programoje, užsitikrino vieno stambiausių Didžiosios Britanijos prekybos tinklų – „Marks & Spencer“ bendradarbiavimą ir investiciją.

„Marks & Spencer“ pirmą kartą investuoja į greito apyvartumo prekių kategorijos (FMCG) produkcijos gamintojus, įsigydama nedidelę dalį (7 proc.) startuolio „Rocketo“, gaminančio organinį, neapdorotą, dehidratuotą, ekologišką šunų maistą, akcijų.

„Marks & Spencer“ ir „Rocketo“ taip pat sutarė dėl bendradarbiavimo tiekiant „Rocketo“ šunų maistą ir skanėstus į „Marks & Spencer“ parduotuves. Pirmoji partija parduotuvių lentynose pasirodys jau liepos antroje pusėje. 

Pasak „Founders Factory“ atstovės, „Founders Factory“ ir „Marks & Spencer“ bendrai vystoma mažmeninės prekybos skatinimo programa ir fondas buvo įkurti praėjusią vasarą, į kurią „Marks & Spencer“ investavo „vienkartine milijonine“ investicija į fondą.

Lietuvių prekės ženklas „Rocketo“ vysto subalansuotos mitybos koncepciją ir gamina ekologišką, švelniai ir ilgai džiovintą maistą šunims, turintį minimalų angliavandenių kiekį. 

„Bendradarbiujant su „M&S“ ir „Founders Factory“, mokantis ir perimant geriausias praktikas bei išnaudojant augimo galimybes, ateityje neabejotinai įgalins „Rocketo“ plėtrą Didžiojoje Britanijoje ir žengiant į kitas Europos rinkas, sukuriant laimingesnį ir sveikesnį gyvenimą šunims ir jų šeimininkams“, – sako „Rocketo“ įkūrėjas Arūnas Matačius

„Founders Factory“ 2018-ais pripažintas geriausiu Europos akseleratoriumi buvo įkurtas 2015 m. žinomų verslininkų Brent Hoberman ir Hendry Lane Fox, siekdami atrasti ir plėtoti technologijų ir naujų verslų įmones. „Founders Factory“ pritraukė ir tokių gigantų kaip „M&S”, “L’Oreal”, „Aviva“ investicijas, dėmesį bei bendradarbiavimą vystant ateities prekės ženklus.