Naujienų srautas

Verslas2013.01.18 13:12

Skrydžius iš Vilniaus birželį pradės „Turkish Airlines“

LRT.lt 2013.01.18 13:12

Nuo šių metų birželio 11 d. iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto skrydžius į Stambulą pradės vykdyti oro linijų bendrovė „Turkish Airlines“.

Nuo šių metų birželio 11 d. iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto skrydžius į Stambulą pradės vykdyti  oro linijų bendrovė „Turkish Airlines“.

„Labai džiaugiamės tokios didelės ir žinomos kompanijos atėjimu į Vilnių. Tikimės, kad tai tik pirmieji jos žingsniai ir ateityje maršrutų daugės“, – sako susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius. Jis tikisi, kad šis „Turkish Airlines” sprendimas bus pavyzdys ir kitiems dideliems nacionaliniams vežėjams pradėti vykdyti skrydžius iš Lietuvos oro uostų.

Veiklos pradžioje aviakompanija ketina vienu skrydžiu aptarnauti dvi Baltijos valstybių sostines – Taliną ir Vilnių. „Turkish Airlines“ lėktuvas, pakilęs iš Stambulo Ataturko oro uosto skris į Taliną, iš jo į Vilnių, o iš Vilniaus tiesiogiai į Stambulą.

Skrydžiai į Stambulą bus vykdomi 3 kartus per savaitę: antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

Dauguma ilgo nuotolio maršrutų iš Stambulo Ataturko oro uosto yra vykdomi naktį, tad toks tvarkaraštis bus ypač patogus keliaujantiems į tolimus kraštus jungiamaisiais skrydžiais.

Atsižvelgdama į keleivių srautus, kompanija skrydžiams rinksis „Airbus A319“ ar „Airbus A320“ orlaivius.

„Turkish Airlines“ yra nacionalinis Turkijos vežėjas, kuris skraido daugiau nei 200 tarptautinių ir vietinių maršrutų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi