Verslas

2019.05.09 14:11

„Hanner“ pristato biurų pastatą „Business Stadium West“, į kurį investavo 25 mln. eurų

ELTA 2019.05.09 14:11

Nekilnojamojo turto investicijų bendrovė „Hanner“ pristato sostinės Rinktinės g. įsikūrusį verslo centrą „Business Stadium West“, kuris yra pirmasis biurų pastatas būsimame didžiausiame daugiafunkciame verslo kvartale Vilniuje. Į „Business Stadium West“ projektą „Hanner“ investavo apie 25 mln. eurų.

Kaip pranešė bendrovė, 8 aukštų 16 500 kv. m ploto A klasės verslo centras baigtas statyti praėjusių metų pabaigoje, jame jau įsikūrė „Trafi“, „NFQ Technologies“, „Teleperformance“, „Nortal“ ir kitos kompanijos. Pirmajame pastato aukšte veikia „Vero Cafe“, „Narvesen“, „Thierry kepykla“, „Eurovaistinė“, restoranas „iLunch“.

Šiuo metu beveik visas pastatas jau yra išnuomotas, planuojama, kad iš viso „Business Stadium West“ dirbs apie 1 600 darbuotojų.

Po pastatu įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje taip pat yra elektromobilių krovimo stotelė. Verslo centro darbuotojai taip pat gali naudotis elektromobilių ir elektrinių paspirtukų dalijimosi paslaugomis.

Ant A+ energinės klasės pastato stogo yra sumontuota 80 kW galios saulės elektrinė, kuri turėtų patenkinti apie 5 proc. viso pastato metinio elektros poreikio.

„Business Stadium West“ yra pirmasis verslo centras šiame kvartale. Šiuo metu šalia Šeimyniškių gatvės jau statomas antrasis – „Business Stadium North“, o pernai teritorijoje atidarytas 199 kambarių viešbutis „Courtyard by Marriott“. Kitoje teritorijos pusėje „Hanner“ plėtoja daugiabučių projektą „Centro rezidencija“ – šiuo metu vykdomas II etapas.

Pasak „Hanner“ valdybos pirmininko Arvydo Avulio, šioje teritorijoje „Hanner“ planuoja sukurti didžiausią verslo kvartalą sostinėje, skaičiuojant pagal plotą – iš viso apie 100 tūkst. kv. m biurų.

„Kuriame kvartalą, kuris būtų atviras ne tik verslui, bet ir miestui, todėl daug dėmesio skiriame unikalioms viešosioms erdvėms su fontanais ir vandens kaskadomis, želdiniais ir poilsio zonomis“, – teigė „Hanner“ valdybos pirmininkas.

Iš viso viešųjų erdvių kūrimui bendrovė planuoja skirti apie 2 mln. eurų. Tuo metu visos teritorijos plėtrai planuojama skirti apie 200 mln. eurų investicijų.