Verslas

2019.05.07 17:04

„Aeroflot“ atšaukė 4 skrydžius tarp Maskvos ir Vilniaus

Erika Alonderytė, BNS 2019.05.07 17:04

Po sekmadienį įvykusios lėktuvo katastrofos Maskvos Šeremetjevo oro uoste, Rusijos oro bendrovė „Aeroflot“ atšaukė iš viso 4 reisus iš Maskvos į Vilnių ir atgal.

Pasak Lietuvos oro uostų atstovo spaudai Tado Vasiliausko, vienas reisas atšauktas sekmadienį, dar vienas – pirmadienį, o antradienį iš Vilniaus atšaukti du skrydžiai, turėję įvykti 5 val. ir 11.05 val. ryto.

„Abu skrydžiai atšaukti, abu iš Vilniaus, lėktuvai net neatvyko į Vilniaus oro uostą“, – BNS komentavo T. Vasiliauskas. 

Anot jo, nežinoma, ar pastarieji skrydžiai turėjo vykti „Sukhoi SuperJet 100“ orlaiviais – toks lėktuvas sekmadienį patyrė avariją Maskvoje.

„Kokie orlaiviai turėjo atvykti, mes neturime informacijos, nes aviakompanija gali pakeisti į savo kitus turimus orlaivius“, – sakė T. Vasiliauskas. 

Anot jo, artimiausi bendrovės skrydžiai į Maskvą numatyti antradienį 19 val. ir trečiadienį 5 val., kol kas nėra informacijos, kad jie būtų atšaukti. 

Tarp Vilniaus ir Maskvos skraidina ir „Aeroflot“ turimi „Airbus“ orlaiviai – kaip skelbė 15min., šie skrydžiai taip pat buvo atšaukti.

Šeremetjevo oro uoste sekmadienį užsidegus avariniu būdu besileidusiam laineriui „Sukhoi SuperJet 100“ žuvo 41 žmogus. Lėktuve iš viso buvo 78 žmonės, įskaitant įgulos narius.