Naujienų srautas

Verslas2019.05.06 17:36

„Aeroflot“ atšaukia kai kuriuos skrydžius iš Maskvos į Vilnių

Rusijos skrydžių aviakompanija „Aeroflot“ atšaukė kai kuriuos pirmadienio skrydžius iš Vilnių į Maskvą ir iš Maskvos į Vilnių.

Vilniaus oro uosto puslapyje matyti, kad „Aeroflot“ skrydžiai į Maskvą ir iš Maskvos į Vilnių pirmadienio vakarą ir antradienio rytą – atšaukti.

Tačiau 17:55 val. Vilniuje dar turėtų nusileisti „Sukhoi Superjet 100“ lėktuvas, skrendantis iš Maskvos. Kaip rodo vno.lt interneto svetainė, 19 val. jis turėtų išvykti į Maskvą, mat skrydžio būsena „registruojama“.

Vieni iš aviakompanijos naudojamų lėktuvų – „Sukhoi Superjet 100“. Būtent šio modelio lėktuvas sekmadienį užsidegė Maskvoje, Šeremetjevo oro uoste, kai žuvo 41 žmogus.

„Aeroflot“ iš Maskvos į Vilnių keleivius skraidina „Sukhoi Superjet 100“ bei „Airbus“ modelio lėktuvais.

Lietuvos oro uostų atstovas spaudai Tadas Vasiliauskas portalui LRT.lt patvirtino, kad skrydis yra atšauktas.

„22:55 val. turėjęs įvykti skrydis iš Maskvos į Vilnių yra atšauktas. Apie tai mūsų specialistus informavo „Aeroflot“ kompanija, tačiau priežasčių, kodėl buvo atšauktas skrydis, kol kas komentuoti negalime“, – sako T. Vasiliauskas.

Jis taip pat minėjo, kad yra atšauktas ne tik šiandienos vakarinis, tačiau ir rytojaus skrydžiai. 

Rusijos skrydžių aviakompanija „Aeroflot“ „Sukhoi Superjet 100“ orlaivius naudoja nuo 2011 metų. Šie lėktuvai taip pat sudaro didžiąją dalį „Aeroflot“ orlaivių – 50. 

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi