Verslas

2019.05.02 10:01

Ryte dėl įgulos trūkumo iš Vilniaus oro uosto neišskrido „Ryanair“ lėktuvas

Jonas Deveikis, LRT.lt2019.05.02 10:01

Dėl įgulos trūkumo ketvirtadienio rytą iš Vilniaus oro uosto į Veneciją turėjęs skristi „Ryanair“ lėktuvas nepakilo. Skrydis atidėtas net 8 valandoms. Pikti keleiviai LRT.lt portalui teigė nemiegoję visą naktį, nes skrydis turėjo įvykti apie 7 ryto.

Su LRT.lt susisiekė skrydžio keleivis Marius. Jis teigė, kad lėktuvas iš Vilniaus oro uosto į Venecijos Trevizo oro uostą turėjo išskristi dar 7 val. ryte. 

Anot vilniečio, skrydį vykdantį „Ryanair“, jiems pranešė, kad skrydis yra atidedamas dėl neaiškaus gedimo, o lėktuvas turėtų pakilti 14:45 val.

„Lengvas sąmyšis oro uoste. Kai kurie keleiviai iš kitų miestų pikti, kadangi visą naktį nemiegoję atvyko į oro uostą, o ten sužinojo nemalonią naujieną, kad skrydžio reiks laukti dar kelias valandas“, – pasakoja Marius.

Lietuvos oro uostų atstovas spaudai Tadas Vasiliauskas portalui LRT.lt patvirtino, kad skrydis yra atidėtas iki 14:45 val.

„Keleiviai laukia terminale, o pati kompanija, mūsų žiniomis, jau pasirūpino keleiviais, teikia visą reikalingą informaciją“, – sako T. Vasiliauskas bei priduria, kad dėl detalesnės skrydžio informacijos keleiviams reikėtų kreiptis į skrydžių bendrovę „Ryanair“, kuri ir pardavė bilietus.

T. Vasiliauskas mini, kad jų turimais duomenimis, lėktuvas neišskrido ne dėl techninio gedimo, o dėl įgulos trūkumo. Kokių įgulos narių trūksta, T. Vasiliauskas teigė nežinantis.

Orlaivių antžeminio aptarnavimo įmonės „Litcargus“ atstovė spaudai Ingrida Mačiežaitė LRT.lt teigė, kad į skrydį užsiregistravo 180 keleivių, o lėktuvas turėtų išskristi ketvirtadienį po pietų.

„Jeigu yra planuojamas skrydžio atidėjimas, aviakompanija informuoja kiekvieną keleivį SMS žinute telefono numeriu, kurį nurodė keleivis pirkdamas bilietą“, – sako I. Mačiežaite

Anot jos, kai skrydis atidedamas, dažniausiai keleiviai pasirenka atvykti vėliau arba grįžta į namus, tačiau kiek keleivių šiuo metu yra oro uoste, specialistė teigė nežinanti bei pridūrė, kad keleiviais yra pasirūpinta. 

Kaip rašo BNS, „Ryanair“ lėktuvas ketvirtadienio rytą iš Vilniaus į Veneciją nepakilo dėl įgulos ligos, tokį atsakymą BNS patvirtino bendrovė. 

„Skrydis iš Vilniaus į Venecijos Trevizo oro uostą vėlavo dėl įgulos ligos. Klientams buvo pateikti du gaiviųjų gėrimų kuponų rinkiniai, o skrydis turėtų vykti 14.45 val. vietos laiku. „Ryanair“ nuoširdžiai atsiprašė visų klientų, kuriuos paveikė šis vėlavimas“, – BNS pateiktame komentare nurodė bendrovė. 

 

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.