Verslas

2019.04.24 13:59

Lankytojai įvertino parodą „Resta“ ir kainas: kai kurie pasigedo pasiūlos

Vaida Kalinkaitė-Matuliauskienė, LRT.lt2019.04.24 13:59

Trečiadienį „Litexpo“ parodų rūmuose duris atvėrė jau 26-ąjį kartą vykstanti statybų paroda „Resta“. Vieni parodoje LRT.lt kalbinti lankytojai teigė atvykę su konkrečiu tikslu, ką nori sužinoti ar įsigyti. Kiti tvirtino paprasčiausiai nenorintys atsilikti nuo naujovių.

„Parodą gerai vertinu, aš – kasmetinė lankytoja. Dabar atėjau tiesiog pasidairyti, stogais domiuosi“, – sakė parodoje sutikta Marytė.

Nemaža dalis LRT.lt kalbintų lankytojų tvirtino parodoje besilankantys jau ne pirmą kartą. Vieni pasigedo konkrečių prekių pasiūlos, kiti teigė, kad pasiūla tokia gausi, kad nespėjo visko apžiūrėti.

„Aš visada atvykstu į šią parodą, nes visada tai ką nors statai, tai remontuoji – visada esi numatęs darbų. Dabar dar tik dairausi“, – LRT.lt teigė parodoje sutiktas Mindaugas.

Kita lankytoja Erika neslėpė, kad šeima parodoje lankosi kasmet, nes vis ko nors pritrūksta prieš kurį laiką pastatytam namui: „Mes kiekvienais metais važiuojame, nes namą sau pasistatėme. Apie daug ką čia sužinojome ir perkame būtent sužinoję parodoje. Jau ketvirtus ar penktus metus iš eilės lankomės. Kažko vis dar trūksta.“

Parodoje su žmona sutiktas Ramūnas taip pat teigė ieškantis informacijos, nes statosi namą. Kitose parodose apsilankęs vyras tikino, kad šioje parodoje pasirinkimas daug geresnis: „Statomės namą, todėl informacija reikalinga apie namų statybas. Kol kas tą informaciją dar tik renkamės. Paroda gera, daug geresnė negu Kauno.“

Vis dėlto kiti lankytojai pasiūlos pasigedo. Kaip teigė lankytojas Pavelas, pasirinkimas prieš kelerius metus parodoje būdavo daug didesnis.

„Kainų dar nežiūrėjome, bet pasiūla daug mažesnė, nei buvo prieš didžiąją [ekonomikos] krizę. Atvykome tiesiog pasidairyti savo reikmėms“, – sakė Pavelas.

Pasiūlos pasigedo ir kita lankytoja Alina. Moteris pasakojo į parodą jau daugybę metų vykstanti kartu su vyru, nes mėgsta žinoti naujoves, o šiuo metu įsirenginėja ir neseniai pastatymą namą.

„Visko dar neapžiūrėjome, bet atvykome konkrečių dalykų, nes įsirenginėjame namą. Reikia grindų, durų, santechnikos, vonios įrangos. Bet dėl vidinių durų... Daugiau mačiau išorines, lauko duris. Vidinių durų dar neradau. Mažesnis pasirinkimas. Atvažiuodavome ir anksčiau (mėgstu žinoti naujoves), tai tikrai būdavo pasirinkimas didesnis. Dabar gal daugiau paroda skirta verslui, o namų ūkiams mažesnis pasirinkimas“, – sarstė Alina.

Pašnekovė teigė, kad vis dėlto šį tą iš norimų daiktų rasti pavyko ir netgi galima pasirinkti sau tinkamesnę kainą: „Kažką radau, kai kas labai patiko. Kainos – visokiausios. Žinoma, kokybė brangiau kainuoja.“

Paroda „Resta“ vyksta jau 26 kartą. Tai didžiausia statybų paroda Baltijos šalyse. Parodoje pristatomos statybų rinkos naujienos, modernios statybinės medžiagos ir įranga. Iš viso parodoje prisistatys 450 įmonių iš Lietuvos ir 15 užsienio valstybių: Austrijos, Baltarusijos, Čekijos Respublikos, Didžiosios Britanijos, Danijos, Egipto, Estijos, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Norvegijos, Rusijos Federacijos, Šveicarijos, Ukrainos, Vokietijos.

Paroda truks iki šeštadienio.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt