Verslas

2019.04.19 07:14

Daugelis senjorų pensijas gaus dar iki Velykų

Daugelis senjorų, kuriems pensijas į namus atneša Lietuvos paštas, jas turėtų gauti dar iki Velykų. Lietuvos pašto duomenimis, dauguma senjorų pensijas jau gavo, o negavusieji jų turėų sulaukti artimiausiomis dienomis.

Lietuvos paštas mobilizavo savo pajėgas – Lietuvos senjorai, kuriems pensijas į namus atneša laiškanešiai, jų sulauktų iki šv. Velykų ir spėtų tinkamai pasiruošti didžiajai pavasario šventei.

Šiuo metu didžiajai daliai senjorų pensijos jau pristatytos, kita dalis jų turėtų sulaukti artimiausiomis dienomis. Gyventojai, savo senatvės išmokas atsiimantys pašto skyriuose, taip pat neliks nuskriausti – ir jiems pensijos bus išduotos iki švenčių.

„Lietuvos paštas pasistengė, kad dauguma pensininkų gautų pensijas iki Velykų. Paprastai pensijos yra nešiojamos iki einamojo mėnesio 26 d. Pensijos ir toliau bus nešiojamos. Toliau stengsimės, kad tiems senjorams, kurie gauna pensijas į namus, Velykos būtų sočios“, – LRT RADIJUI sakė Lietuvos pašto atstovė Vaida Budrienė.

Lietuvos paštas nuo sausio senatvės išmokas pristato 15 Lietuvos savivaldybių: Vilniaus, Kauno, Trakų, Širvintų, Šalčininkų, Zarasų, Molėtų, Šilalės, Kupiškio, Biržų, Skuodo, Šakių, Varėnos, Prienų ir Lazdijų.

Visose savivaldybėse norą išreiškę gyventojai gali senatvės pensijas atsiimti pašto skyriuose.