Verslas

2019.04.17 15:53

„Girteka Logistics“ investuos 60 mln. eurų į centrinę būstinę

BNS 2019.04.17 15:53

Transporto ir logistikos įmonė „Girteka Logistics“ investuos 60 mln. eurų į kompanijos centrinę būstinę „Girteka Campus“.

Planuojama, kad 16 hektarų ploto teritorijoje Liepkalnyje 2021-aisiais iškils administracijos pastatų miestelis, vilkikų aptarnavimo centras bei prekybos ir paslaugų centras, pranešė įmonė.  

Numatyta „Girteka Campus“ vieta – Liepkalnio ir Sodybų gatvių sankirta, greta Liepkalnio industrinio parko. Centrinėje įmonės būstinėje dirbs maždaug 2,5 tūkst. žmonių, kurie persikels iš kitose Vilniaus vietose įsikūrusių biurų.

Anot „Girteka Logistics“ vadovo Edvardo Liachovičiaus, šiuo metu suplanuotas pirmasis „Girteka Campus“ projekto vystymo etapas. Metus vyks projektavimas, statybos darbai prasidėti turėtų 2020-ųjų pavasarį, o įmonės darbuotojų persikėlimas į naująją būstinę planuojamas 2021-ųjų vasarą.

Projektavimo darbus vykdys viena didžiausių Europoje architektūrinių paslaugų kompanija „ATP architects“ iš Austrijos. Pasak bendrovės, ji pasirinkta po tarptautinio architektūrinio konkurso, kuriame dalyvavo šešios įmonės iš Austrijos, Danijos, Jungtinės Karalystės ir Lietuvos. 

Liepkalnio industrinį parką ir „Girteka Campus“ projektą vysto nekilnojamo turto įmonė „Sirin Development“.