Verslas

2019.04.17 10:57

Velykų savaitgalį – pakeitimai traukinių tvarkaraščiuose

Ieva Vidūnaitė, ELTA 2019.04.17 10:57

Šventinį Velykų savaitgalį keičiasi traukinių tvarkaraščiai.

Kaip pranešė valstybės valdomi „Lietuvos geležinkeliai“, iš Vilniaus į Klaipėdą ir atgal balandžio 18-20 bei 22-23 dienomis važiuos didesni nei įprasta traukiniai - iki 12 vagonų. Papildomi traukinių reisai taip pat kursuos maršrutais Kaunas-Šiauliai bei Šiauliai-Rokiškis. Išsamūs traukinių tvarkaraščiai pateikti bendrovės internetinėje svetainėje. 

Artėjant didžiosioms metų šventėms išauga keleivių srautai, todėl planuojantiems keliauti savaitgalį patariama traukinių bilietais pasirūpinti iš anksto, likus bent 2-3 dienoms iki kelionės datos. Tuo metu šventinį savaitgalį traukinių bilietams bus taikomos įprastai galiojančios nuolaidos bei lengvatos. 

Pažymima, kad visuose „Lietuvos geležinkelių“ traukiniuose galima keliauti kartu su augintiniais. Su savimi galima vežtis bagažą, vaikų vežimėlius, už papildomą mokestį - dviračius, daugelyje traukinių galima įkrauti mobiliuosius įrenginius. Traukiniuose Vilnius-Klaipėda bei Vilnius-Minskas kelionės metu galima įsigyti užkandžių bei gaiviųjų gėrimų.