Verslas

2015.09.08 13:45

„Estonian Air“ didina skrydžių skaičių tarp Vilniaus ir Talino

ELTA 2015.09.08 13:45

Oro bendrovei „Air Lituanica“ nutraukus veiklą, estų avialinijos „Estonian Air“ nuo 6 iki 11 padidino skrydžių skaičių tarp Vilniaus ir Talino.

Oro bendrovei „Air Lituanica“ nutraukus veiklą, estų avialinijos „Estonian Air“ nuo 6 iki 11 padidino skrydžių skaičių tarp Vilniaus ir Talino.

Prie ankstesnio „Estonian Air“ skrydžių grafiko buvo pridėti rytiniai skrydžiai pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais, pranešė bendrovė.

Lėktuvų pakilimo iš Vilniaus laikas yra 8.40 val. Nuo gegužės 25 d. iki birželio 19 d. pirmadienio rytais iš Vilniaus į Taliną skris du lėktuvai 6.25 val. ir 8.40 val. Vakariniai „Estonian Air“ skrydžiai iš Vilniaus bus vykdomi 19.55 val. kiekvieną darbo dieną.

„Estonian Air“ yra didžiausią rinkos dalį turinti oro skrydžių bendrovė Talino oro uoste. „Estonian Air“ reguliarių maršrutų tinklas apima šias paskirties vietas: Stokholmą (Arlandos ir Bromos oro uostai), Kopenhagą, Amsterdamą, Briuselį, Oslą, Maskvą, Sankt Peterburgą, Kijevą, Vilnių ir Trondheimą. Be to, iki 2015 m. spalio bus vykdomi sezoniniai skrydžiai į Miuncheną. Nuo kovo iki spalio mėnesio paskirties vietų sąraše yra Paryžius ir Berlynas, nuo balandžio mėnesio iki spalio – Nica, Splitas ir Viena, o nuo balandžio mėnesio iki lapkričio – Milanas.

Be tiesioginių skrydžių, „Estonian Air“, bendradarbiaudama su partnerių įmonėmis, taip pat siūlo daugiau nei 280 netiesioginių skrydžių visame pasaulyje.