Verslas

2015.09.08 13:45

„Air Lituanica“ skrydžius „Air Baltic“ turėtų perimti iki gegužės 31 dienos

BNS2015.09.08 13:45

Skrydžius sustabdžiusios Vilniaus oro linijų bendrovės „Air Lituanica“ keleivius Latvijos kompanija „airBaltic“ tikriausiai perims iki gegužės 31 dienos, pranešė „Air Lituanica“ atstovė.

Skrydžius sustabdžiusios Vilniaus oro linijų bendrovės „Air Lituanica“ keleivius Latvijos kompanija „airBaltic“ tikriausiai perims iki gegužės 31 dienos, pranešė „Air Lituanica“ atstovė.

Anksčiau buvo sutarta perimti skrydžius gegužės 22–29 dienomis.

„Tikriausiai pavyks pratęsti pasiūlymą gegužės 30 ir 31 dienai. Tiksli informacija bus pirmadienį“, – BNS šeštadienį sakė „Air Lituanica“ komunikacijos vadovė Sandra Meškauskaitė.

Šiuo laikotarpiu „airBaltic“ skraidina keleivius visais „Air Lituanica“ maršrutais: į ir iš Amsterdamo, Briuselio, Prahos, Miuncheno, Berlyno, Paryžiaus, Bilundo, Prahos, Stokholmo, Talino ir Hamburgo. Keleiviams išrašomi nauji skrydžių bilietai su persėdimu Rygoje. Amsterdamo reisas gali būti vykdomas ir tiesioginiu reisu iš Vilniaus.

Jeigu keleiviams parinktos artimiausios skrydžių datos netinka, jie gali atsisakyti skristi ir paprašyti pinigų už bilietus grąžinimo.

Anot S. Meškauskaitės, penktadienį kilo trikdžių dėl skrydžio iš Briuselio, tačiau situacija šeštadienį yra sklandesnė, keleiviai informuojami apie pasiūlymus.

„Šiandien ryte išsiųsta visa informacija keleiviams apie rytdienos skrydžius, šiandien keleiviai gaus informaciją apie pirmadienio skrydžius. Pirmadienį – antradienį visi tikrai turėtų gauti pasiūlymus skrydžiams iki savaitės pabaigos“, – teigė ji.

Informacijos negavę klientai kviečiami skambinti į „airBaltic“ klientų aptarnavimo centrą.

Savo ruožtu oro linijų bendrovė „Wizz Air“ šeštadienį pranešė, kad nuo rugsėjo 14 dienos pridės naujas kryptis į Stokholmą ir Bilundą. Bendrovė taip pat pasiūlė specialias kainas „Air Lituanica“ bilietus turėjusiems keleiviams skrydžiams tarp Paryžiaus Bovė, Eindhoveno ir Vilniaus iki birželio pabaigos.

„Air Lituanica“ apie stabdomą veiklą pranešė penktadienį.

Naujasis Vilniaus meras Remigijus Šimašius teigia, kad nuostolinga skrydžių bendrovė savivaldybei buvo per didelė našta. Pasak mero, įsiskolinimai turtą viršijo daugiau kaip tris kartus, investuotojo pritraukti nepavyko, prisidėti atsisakė ir Vyriausybė.

Buvęs meras Artūras Zuokas savo ruožtu tikino, kad „Air Lituanica“ galėjo toliau veikti, padidinus jos kapitalą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt