Verslas

2019.04.12 09:58

Dėl ESO gedimų daliai sostinės gyventojų buvo sutrikęs elektros energijos tiekimas

ELTA2019.04.12 09:58

Vilniaus senamiestyje ketvirtadienį apie 22 val. dėl dviejų gedimų daugiau nei 800 klientų nutrūko elektros energijos tiekimas, informuoja „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO).

Vienu atveju (apie 700 klientų) gedimas nustatytas ir pašalintas operatyviai. Kitu atveju ESO operatyvinės komandos negalėjo patekti prie transformatorinės, kuri įrengta senamiesčio kiemelyje. Todėl gedimo pašalinimo darbus ESO specialistai pradėjo penktadienį, 8 val., ir greitai užbaigė. 

Pažymima, kad dėl šio gedimo be elektros buvo apie 100 ESO klientų. ESO atsiprašo klientų, kad dėl nenumatytų aplinkybių jiems buvo sutrikęs elektros energijos tiekimas.

ESO ragina sostinės senamiesčio pastatų savininkus, jei greta jų nuosavybės įrengtos transformatorinės, o teritorijos rakinamos, nurodyti kontaktinį asmenį, kad, nutikus panašiems atvejams, būtų atsakingi asmenys, su kuriais susisiekus elektros energijos tiekimo sutrikimai būtų šalinami operatyviau, o ESO operatyvinės brigados galėtų nekliudomai patekti prie transformatorinių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.