Verslas

2015.05.20 16:56

„Voyage Voyage“ vadovas kreipėsi į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo

LRT.lt2015.05.20 16:56

Veiklą nutraukusios egzotiškų kelionių organizatorės bendrovės vadovas Darius Tolušis kreipėsi į Vilniaus apygardos teismą su pareiškimu dėl bankroto bylos iškėlimo bendrovei „Voyage Voyage“.

Veiklą nutraukusios egzotiškų kelionių organizatorės bendrovės vadovas Darius Tolušis kreipėsi į Vilniaus apygardos teismą su pareiškimu dėl bankroto bylos iškėlimo bendrovei „Voyage Voyage“.

Prieš šešerius metus įkurtos keliones į Aziją organizavusios įmonės veiklos pažymėjimas „Voyage Voyage“ prašymu Valstybinio turizmo departamento (VTD) sprendimu buvo nutrauktas balandžio pabaigoje. Vilniaus apygardos teisme Dariaus Tolušio pareiškimas buvo priimtas, o klausimas dėl bankroto bylos iškėlimo turėtų būti svarstomas per artimiausią mėnesį, rašoma pranešime spaudai.

„Kaip bebūtų gaila ir skaudu, nepaisant visų įdėtų pastangų, tenka skelbti įmonės bankrotą. Labai gaila puikios darbuotojų komandos, nuoširdžiai apgailestaujame dėl keliautojų, kuriems kilo nesklandumų. Šiuo metu svarbiausia yra, kad būtų išspręstos visos problemas keliautojams, įsigijusiems keliones“, – sako įmonės vadovas D. Tolušis.

Pasak D. Tolušio, rasti investuotojų, kurie savo ar skolintomis lėšomis finansuotų įmonės veiklą ar įgytų dalį akcijų, padėtų sureguliuoti santykius su kreditoriais, nepavyko.

D. Tolušis buvo vienintelis įmonės akcininkas, kuris įmonės direktoriaus pareigas užėmė nuo šių metų balandžio 1 d. Verslininkui perėmus įmonės kasdieninės veiklos kontrolę paaiškėjo, kad iki 2014 m. pradžios pelningai dirbusi įmonė per 2014 m. smarkiai įsiskolino užsienio partneriams už suteiktas paslaugas, o sumažėjęs klientų srautas darė neigiamą įtaką įmonės veiklos rezultatams, skelbiama pranešime.

Kelionių organizatorius buvo apdraustas draudimo bendrovės, tad klientai dėl nuostolių kompensavimo nustatyta tvarka turi kreiptis į VTD. Pateikti pretenzijas jie gali iki liepos 3 d.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt