Naujienų srautas

Verslas2015.09.08 13:45

Klaipėdoje sugedus kruiziniam laivui verslininkai džiaugiasi užsibuvusiais turistais

Klaipėdos uoste įstrigo kruizinis laineris su daugiau nei tūkstančiu keleivių. Laivas Klaipėdą turėjo palikti jau pirmadienio popietę.

Klaipėdos uoste įstrigo kruizinis laineris su daugiau nei tūkstančiu keleivių. Laivas Klaipėdą turėjo palikti jau pirmadienio popietę.

Laineris „Aida Cara“  Klaipėdoje vieši jau antrą kartą. Jo vizitu gegužės 4 d. pajūryje buvo pradėtas šiųmetis kruizinis sezonas. Tuomet Lietuvos turizmo specialistai džiaugėsi po dešimtmetį trukusių įkalbinėjimų pagaliau prisivilioję Vokietijos kruizų liniją. Per antrąjį lainerio vizitą turizmo specialistai irgi trina rankomis.

 „Gerai tai, kad vokiečių turistai ilgiau užsibus Klaipėdoje, daugiau visko apžiūrės ir paišlaidaus. Pirmadienį jie visą dieną praleido Klaipėdoje ir antradienį iki 15 val. turi laiko pabūti uostamiestyje“, – pasakojo Klaipėdos kultūros ir  turizmo informacijos centro vadovė Romena Savickienė.

193 metrų ilgio kruiziniu laineriu „Aida Cara“ atplaukė 1084 turistai. Daugelis jų – vokiečiai.

Antrą kartą Klaipėdoje viešinčiam laivui sugedo elektronika. Planuojama, kad jį netrukus pavyks pašalinti ir laineris tęs kelionę. Planuojama, kad jis iš Klaipėdos išplauks antradienio pavakarę. Kita „Aida Cara“ stotelė – Ryga.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi