Naujienų srautas

Verslas2013.01.12 09:50

Vilniaus keleiviams – mikroautobusų pinklės

Jeigu įsėdote į 5-ojo maršruto mikroautobusą, dar nereiškia, kad šiuo maršrutu ir važiuosite. Jis, užuot skubėjęs į Santariškes, jus gali nugabenti į Pilaitę 

Jeigu įsėdote į 5-ojo maršruto mikroautobusą, dar nereiškia, kad šiuo maršrutu ir važiuosite. Jis, užuot skubėjęs į Santariškes, jus gali nugabenti į Pilaitę

Šią savaitę po Vilnių važinėjo mikroautobusas su dviem skirtingais maršruto numeriais. Jo priekyje skaičius 1 skelbia apie maršrutą į Pilaitę, o gale skaičius 5 ragina keliauti į Santariškes.

„Aš dėl jūsų kasdien numerio nekaitaliosiu“, – paaiškino vairuotojas, kai į Santariškes važiuojantys keleiviai sunerimo mikroautobusui pasukus Pilaitės link.

Pasirodo, nelaimėliai į mikroautobusą įsėdo žvilgtelėję tik į galinį numerį, todėl paprašė sustoti ir nuolankiai išlipo.

Įdomiausia, kad pinigų išlipusiems keleiviams vairuotojas negrąžino. Jie ir neprašė – tik skubėjo kuo greičiau lipti.

Tie, kurie pasirinko šią transporto priemonę dėl numerio priekyje, išdidžiai tylėjo. Gal nenorėjo veltis į ginčus, o gal džiaugėsi pataikę į reikiamą maršrutą.

Bendrovės „Transrevis“ vežimų inžinierė Eugenija Trinkūnienė sakė girdėjusi keleivės skundą dėl dviejų skirtingų numerių ant vieno mikroautobuso.

Moteris patikino, kad maršruto numerius iš tikrųjų sunkoka keisti, bet vairuotojas buvo neteisus. Jis privalėjo juos pakeisti.

E. Trinkūnienė spėja, kad vairuotojas buvo užklijavęs galinį numerį, bet gal nuo vėjo uždangalas nukrito.  

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi